Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Актуальні питання у сфері захисту прав споживачів обговорено на спільній нараді

Актуальні питання у сфері захисту прав споживачів обговорено на спільній нараді

14:14, 28.10.19
154
Тячівщина / Влада
24 жовтня в залі засідань Тячівської районної ради відбулася спільна нарада працівників ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області з працівниками управління економіки РДА та структурних підрозділів районної ради, відповідних служб району.


Зокрема, у зібранні взяли участь - голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій, начальник управління економіки РДА Тетяна Миколайчук, голова районної спілки роботодавців та депутат райради Олег Палінкаш та ін.  
Відтак  начальник управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби Анатолій Рижиков коротко розповів про законодавчі нововведення і про те,   які на сьогодні функції виконує, і які повноваження має їх служба. 
Наголосивши при цьому, що із підписанням Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, Україна взяла на себе зобов’язання забезпечити високий рівень захисту прав споживачів.
Окремо зупинився на реалізації повноважень Держпродспоживслужби в частині здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист прав споживачів,  про заходи щодо запобігання та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення, державного ринкового та метрологічного нагляду. 
Начальник Тячівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби Іван Микулянець коротко охарактеризував ситуацію щодо захисту прав споживачів у нашому районі, відмітивши найбільш поширені категорії порушень.
Присутні у залі мали змогу поспілкуватись та отримати фахові роз’яснення. Найбільше запитань виникало щодо безпечності харчових продуктів, якості послуг, ціноутворення тощо.
Як слушно зауважив під час зібрання приватний підприємець Олег Палінкаш і споживачі,  і приватні підприємці слабо обізнані  в даному питанні. Тому було рекомендовано представникам ГУ Держпродспоживслужби посилити інформаційну роботу серед населення краю. 
Голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій запропонував провести наступне зібрання з працівниками у більш широкому форматі за участі голів місцевих рад, приватного сектору різних форм власності, представників громадськості. 
За результатами проведеної наради між сторонами були досягнуті певні домовленості, зокрема ті, які стосується умов підписання Меморандуму про співробітництво. 

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.