Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » «За» – 7 голосів: Тячівська районна рада не підтримала звіт голови Івана Фабриція

«За» – 7 голосів: Тячівська районна рада не підтримала звіт голови Івана Фабриція

10:31, 30.12.19
251
Тячівщина / Влада / Місцеве самоврядування
24 грудня відбулося друге пленарне засідання 22-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. Присутніми були 27 депутатів. Роботою зібрання керував голова райради Іван Фабрицій. У засіданні також взяли участь в.о. голови Тячівської РДА Михайло Полажинець, керівники структурних підрозділів РДА, депутати облради. 

Передусім, головуючий зачитав кілька листів-відповідей, які надійшли на запити районної ради. 
Затим перейшли до розгляду питань порядку денного, включивши до нього питання про зміни до районного бюджету на 2019 рік. Керуючий справами районної ради Іван Папп виступив з інформацією щодо орієнтовного плану роботи райради на 2020 рік, розпоряджень голови райради та спільних розпоряджень РДА та райради, прийнятих у міжсесійний період. Але достатньої кількості голосів на підтримку цих питань не знайшлося. 
Заступник начальника фінансового управління РДА Ганна Семиган ознайомила депутатів із пропонованими змінами до бюджету Тячівщини на 2019 рік, які виникли у зв’язку з тим, що відбулася сесія обласної ради, і до району надійшли субвенції. Зокрема, на придбання житла для дітей-сиріт, закупівлю інсуліну, на послуги з доступу до інтернету в освітніх закладах, першочергові невідкладні роботи на правобережній дамбі р.Теребля в смт Буштино, Краснянській сільській раді – на придбання спецавтомобілю для медиків. Кошти на забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсного центру для дітей з інвалідністю надійшли від Тячівської ОТГ. Також виділили кошти на зимове утримання доріг. Депутати підтримали ці зміни.
Відтак голова райради Іван Фабрицій зачитав звіт про  роботу за 2018-2019 рік.  
Наприкінці подякував депутатам, апарату райради, райдержадміністрації, місцевим радам за спільну роботу, вислухав зауваження колег.
За підсумками голосування, звіт підтримали лише 7 депутатів, 1 утримався, 1 був «проти».
«Це ви не підтримали свою роботу, бо це і ваша робота, не моя особиста, це і вас стосується: як ви відвідували, працювали на комісіях. Дякую, це ви оцінили себе, а не мене», – зазначив очільник райради та закрив засідання сесії. 
Наталія Маджара.


Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.