Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Депутати достроково припинили повноваження голови райради Івана Фабриція

Депутати достроково припинили повноваження голови райради Івана Фабриція

09:15, 20.01.20
157
Тячівщина / Влада / Важливо
15 січня, відбулося засідання 23 позачергової сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. З 42 депутатів на сесії були присутні 26. Головував на засіданні в.о. голови райради Ігор Грабарь. Також був присутнім в.о. голови Тячівської РДА Михайло Полажинець. 
На порядку денному було лише одне питання – «Про дострокове припинення повноважень голови Тячівської районної ради сьомого скликання Фабриція Івана Івановича». Нагадаємо, на попередній сесії депутати не затвердили звіт голови райради про   роботу за рік. Пізніше на офіційному сайті Тячівської райради було оприлюднене розпорядження від 26.12.2019 р. про скликання позачергової сесії, враховуючи подану головою райради Іваном Фабрицієм особисту заяву про дострокове припинення повноважень голови райради за власним бажанням без припинення повноважень депутата райради. Втім, як було зазначено у проекті рішення сесії, питання про дострокове припинення повноважень голови райради розглядали, враховуючи звернення 18 депутатів районної ради від 28.12.2019 р. 
Оскільки в ході сесії необхідно було здійснювати таємне голосування, було затверджено лічильну комісію у складі п’яти депутатів на чолі з Іваном Руснаком.Відтак було виготовлено 42 бюлетені для голосування із запитанням «Чи підтримуєте Ви дострокове припинення повноважень голови Тячівської районної ради сьомого скликання Фабриція Івана Івановича?» з підписами членів лічильної комісії на звороті. Депутати почергово отримували бюлетені і голосували у кабінці, встановленій у залі. Заповнені бюлетені вкидали до скриньки.
Після підрахунку з’ясувалося, що «за» припинення повноважень голови райради проголосували 22 депутати. Протокол лічильної комісії та рішення про дострокове припинення повноважень голови райради депутати затвердили голосуванням. Таким чином, повноваження Івана Фабриція як голови районної ради достроково припинені без припинення повноважень депутата районної ради.  
Як рада працюватиме далі – керівники фракцій домовились обговорити пізніше. Адже, як зауважив в.о. голови райради Ігор Грабарь, Іван Фабрицій наразі перебуває у відпустці, отже у відповідності до законодавства не є звільненим. 
Н.МАДЖАРА.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Оголошення
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 16.03.2020 року  о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
• детальний план території земельної ділянки площею 0,0774 га в м.Тячів, вул. І. Франка, 2, цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.; Містобудівну документацію розроблено відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 Явка власників земельних ділянок на які розробляється містобудівна документація та спеціалістів проектних організацій розробників ОБОВ’ЯЗКОВА. У випадку неявки містобудівна документація розглядатися не буде.
Ознайомлення з містобудівною документацією, текстовими та  графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в робочі дні, у відділі містобудування, архітектури Тячівської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 2 (каб. 8).
Пропозиції та зауваження пропонується подавати письмово до 11.02.2020 року за адресою: 90500 м. Тячів, вул. Шевченка, 2, Тячівська міська рада. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.