Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Юні ерудитки радують успіхами

Юні ерудитки радують успіхами

08:50, 27.01.20
188
Тячівщина / Освіта / Знай наших
Нещодавно в Ужгороді, на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, стартував третій, обласний, етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, в яких бере участь обдарована учнівська молодь Тячівщини. 


Освітяни кажуть: конкурсні випробування сприяють розвитку інтелектуального потенціалу обдарованої учнівської молоді та стимулюванню її творчого самовдосконалення. Олімпіади допомагають школярам повірити в себе, оволодіти сучасними засобами навчання та зміцнити свою самооцінку. Цьому передує копітка наполеглива щоденна праця учня й учителя, підтримка батьків.
Змагаючись з однолітками з усіх куточків Закарпаття у знаннях з різних дисциплін, юні ерудити вже демонструють перші успіхи і займають призові місця.
Так, диплом ІІ ступеню виборола одинадцятикласниця Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ст. Діана Фетько (вчитель – М.М.Мигалко). Як каже директор школи В.М.Дьордяй, учениця бере участь та перемагає в усіх шкільних олімпіадах, є претенденткою на срібну медаль. Окрім олімпіади з географії, дівчина захищатиме честь Вільховецької ОТГ на обласній олімпіаді з інформаційних технологій.
Так, дипломи ІІІ ступеню на обласній олімпіаді з англійської мови вибороли учениці Буштинської ЗОШ І-ІІІ ст. – десятикласниця Аліна Лукач (вчитель – О.С.Швидка) та Ірина Пейтер з 11 класу (вчитель – В.В.Малета).
ІІІ місце на змаганнях з німецької мови посіла учениця 11 класу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Ольга Ердив (вчитель – Г.С.Плиска). 
Перші успіхи юні інтелектуали Тячівщини показують і на олімпіадах з природничих дисциплін. Про наступні здобутки юних розумників і розумниць повідомлятимемо у чергових номерах газети. 
Н.Маджара.
***
Гордістю Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. стала дев’ятикласниця Юлія Носа, яка на обласній олімпіаді з російської мови та літератури  виборола диплом ІІ ступеню (вчитель – Г.В.Носа).
Як розповіла заступник директора школи Василина Холодян, обдарована учениця бере участь та перемагає в багатьох шкільних олімпіадах. Нещодавно дівчина здобула ІІ місце на районній олімпіаді з англійської мови (вчитель – М.Ю.Ціпіньо), історії (вчитель – О.І.Мадар), а диплом ІІІ ступеня – на районній олімпіаді  з української мови та літератури (вчитель – О.Ф.Цубера). Юлія Носа має ІІ місце на районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Медицина» (вчитель – В.М.Сойма) та  – у секції «Мистецтвознавство» (вчитель – П.М.Цубера). 
Варто додати, що школярка не тільки успішно навчається, а ще й співає, малює та захоплюється фотографією. Тогоріч дівчина стала призеркою на обласному конкурсі юних фотографів. 
З вибором майбутньої професії талановита учениця поки що не визначилась. Мріє стати лікарем або журналістом.  Хай щастить!
Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Оголошення
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 16.03.2020 року  о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
• детальний план території земельної ділянки площею 0,0774 га в м.Тячів, вул. І. Франка, 2, цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.; Містобудівну документацію розроблено відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 Явка власників земельних ділянок на які розробляється містобудівна документація та спеціалістів проектних організацій розробників ОБОВ’ЯЗКОВА. У випадку неявки містобудівна документація розглядатися не буде.
Ознайомлення з містобудівною документацією, текстовими та  графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в робочі дні, у відділі містобудування, архітектури Тячівської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 2 (каб. 8).
Пропозиції та зауваження пропонується подавати письмово до 11.02.2020 року за адресою: 90500 м. Тячів, вул. Шевченка, 2, Тячівська міська рада. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.