Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Депутати переймались забезпеченням краян життєво необхідними ліками

Депутати переймались забезпеченням краян життєво необхідними ліками

08:40, 03.02.20
140
Тячівщина / Влада / Здоров'я / Важливо
30 січня відбулося засідання 25-ї позачергової сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. З 42 депутатів у залі зареєструвалися 26. Керував зібранням в.о. голови ради Ігор Грабарь. Також у роботі сесії взяв участь в.о. голови РДА Михайло Полажинець. 


На порядку денному були невідкладні питання медикаментозного забезпечення пільгових категорій населення за певними категоріями захворювань. Оскільки відділ охорони здоров’я РДА ліквідовано, і змінились виконавці програм, тож виникла необхідність термінового внесення змін до ряду документів – районної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2020 рік, районної Програми медичного забезпечення ветеранів війни та прирівняних до них по пільгах на 2017-2020 роки, Програми медикаментозного забезпечення окремих груп населення за певними категоріями захворювань на 2017-2020 роки та Програми «Цукровий та нецукровий діабет на 2017-2020 роки». Депутати одностайно підтримали ці рішення.
Крім цього, внесли зміни до районної «Програми зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я району на 2017-2020 роки», які виникли у зв’язку з реформуванням медичної галузі. Зокрема, передбачили кошти на придбання комп’ютерів та ліцензованого програмного забезпечення КНП «Тячівська районна лікарня» та «Тячівська районна поліклініка». Депутати-медики пропонували закласти кошти і на зміцнення матеріальної бази інших лікарень району. Зійшлися на тому, що депутатській медичній комісії райради спільно з РДА необхідно узагальнити пропозиції для подальшого внесення змін до цієї програми. 
Враховуючи подання КНП «Тячівська районна лікарня», народні обранці включили до порядку денного ще одну, нову, Програму – «Безкоштовне забезпечення певної категорії  населення медичними послугами на 2020 рік». Як пояснив головний лікар КНП Федір Яринич, з 1 квітня 2020 року лікарня на 60% буде фінансуватися через Національну службу здоров’я України, ще 20% коштів виділятиме районна рада, а решту 20% лікарня має заробити самотужки. Таким чином, не всі послуги, які наразі надає медичний заклад, буде оплачувати НСЗУ. Йдеться про медобстеження юнаків-приписників та призовників, медичну допомогу особам, які поступили у стані алкогольного отруєння (за 2019 рік таких було 192), переогляд МСЕК для людей, що підтверджують групу інвалідності, освідчення на стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Для того, щоби зняти ризики, пов’язані з цим, і розроблено вищезазначену Програму. «Її прийняття необхідне для укладання угоди з НСЗУ», – наголосив головний лікар. Врешті,  після обговорення депутати прийняли і цей документ. 
Н.Маджара.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Оголошення
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 16.03.2020 року  о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
• детальний план території земельної ділянки площею 0,0774 га в м.Тячів, вул. І. Франка, 2, цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.; Містобудівну документацію розроблено відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 Явка власників земельних ділянок на які розробляється містобудівна документація та спеціалістів проектних організацій розробників ОБОВ’ЯЗКОВА. У випадку неявки містобудівна документація розглядатися не буде.
Ознайомлення з містобудівною документацією, текстовими та  графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в робочі дні, у відділі містобудування, архітектури Тячівської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 2 (каб. 8).
Пропозиції та зауваження пропонується подавати письмово до 11.02.2020 року за адресою: 90500 м. Тячів, вул. Шевченка, 2, Тячівська міська рада. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.