Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Поштова служба не втрачає прихильності громадян

Поштова служба не втрачає прихильності громадян

08:53, 03.02.20
95
Тячівщина / Суспільство
У час новітніх технологій не  втрачає своєї актуальності поштовий зв’язок. Пошта й надалі залишається найбільш поширеною і доступною формою зв’язку, а її послуги стабільно користуються попитом у суспільстві. Для жителів Тячівського району  щоденно відкривають двері 43 відділення поштового зв’язку, а листоноші, незважаючи на погодні примхи, щораз поспішають у найвіддаленіші куточки району, доставляючи пенсію та кореспонденцію абонентам. 
Про роботу служби у Тячівському районі та актуальні проблеми структури розповідає нещодавно призначена начальник ЦВПЗ №1 Хустського відділення м. Тячів В. В. Антал.


– Віто Василівно, Вас, порівняно, недавно  призначено на посаду керівника Тячівської пошти. Чи встигли Ви освоїтись на новій посаді, адже районна поштова система чимала?
– Очолила я центральне відділення тільки у серпні 2019 року, однак вже встигла ознайомитися з усіма нюансами роботи структури. Оскільки раніше я працювала у банківській сфері, а серед поштових послуг є споріднені послуги з банківськими, то справлятися з обов’язками тут мені зовсім не  важко.
– Які ваші першочергові кроки щодо покращення роботи Укрпошти у районі?
– На території Тячівщини діють 43 поштові відділення, а 44-м є центральне – у м.Тячів. Загалом, послуги населенню надають близько 150 осіб. Практично у всіх відділеннях я уже побувала та познайомилась з колективами. Маю зауважити, що попереду дуже багато роботи з покращення умов праці поштовиків. Адже чимало відділень потребують капремонту та оновлення меблів, а у деяких -  потрібно встановити додаткове опалення. Та є і позитивні моменти. Скажімо, 32 районні відділення Укрпошти вже автоматизовані та приєднані до мережі Інтернет. Чекають на  «комп’ютеризацію» відділення в Усть-Чорній, Тарасівці та Тисалові. Дбаємо й про працівників. Так, за можливості, у попередні роки було забезпечено листонош велосипедами. Цю справу буде продовжено і цьогоріч.
– А чи не втрачає прихильності громадян пошта у зв’язку з  розвитком комунікаційних технологій та появою приватних компаній з надання експрес-послуг? 
 – Хочу зауважити, що конкуренція тільки стимулює пошту покращувати рівень роботи. До всього, Укрпошта надає широкий спектр послуг, яким не може похизуватися жодна із сфер обслуговування. До речі, основна її функція залишається незмінною – це доставка та прийом поштових надсилань, листів, кореспонденцій, газет і журналів передплатникам. Також через відділення здійснюється виплата пенсій та грошових допомог, приймаються будь-які види платежів, надаються різні види фінансових послуг. Серед сільського населення чимало людей користується такою послугою, як «грошовий переказ». Відправляючи посилку чи листа, відвідувач може поповнити телефон, оплатити будь-які послуги, придбати пресу та навіть деякі продукти, замовити речі через каталог. А оплату можна проводити як готівкою, так і карткою. 
Хочу зазначити, що пошта надає й унікальну пропозицію –  власну марку. Це поштова продукція з персональним дизайном клієнта. Для  швидкого та зручного користування поштовими послугами за допомогою мережі Інтернет на корпоративному сайті Укрпошти функціонує «Особистий кабінет».  Ще велику перевагу має послуга – «укрпошта-експрес», що дозволяє швидко доставити посилку по Україні з оптимальним співвідношенням ціни та якості.
Зараз впроваджуємо нову послугу – зняття готівки з картки через POS-термінал. Це зручно у сільській місцевості, де банкоматів немає, а зарплату багатьом нараховують на картку. Так, з 23 січня  такі термінали вже працюють у 32 автоматизованих відділеннях Укрпошти району. За допомогою терміналу громадяни можуть зняти з банківської картки від 50 грн. до 10 тис. грн.
– Велика частина населення звикла звертатися до листонош за послугами. Чи збереглась ця тенденція?
– Безумовно, не менш важливу роль у поштовій сфері відіграє робота листонош, адже вони не тільки доставляють кореспонденцію та пенсію літнім людям, соціальні виплати адресатам, а ще приймають платежі та оформляють передплату на періодику. 
– До речі, нещодавно закінчилась передплатна кампанія. Які видання читають мешканці району?
– Найбільше шанувальників серед тячівців має  всеукраїнська  газета «Експрес», читають також районну газету  «Дружбу», міську газету  «Тячів» та угорськомовне видання «Карпаті Ігас Со». 
– Наскільки  популярним досі є  листування серед населення? 
– Попри те, що основну комунікаційну функцію у сучасному суспільстві перебрали на себе Інтернет та мобільні оператори,  все ж громадяни часто надсилають один одному листи. Варто зазначити, що  найбільше серед них не особистих, як ще було років 30 тому, а офіційних листів.  
– Як часто у сільські відділення прибуває поштова автівка з кореспонденцією? 
– Наразі є чотири тракти, тож службові автомобілі курсують до поштових відділень щодня, окрім середи та неділі. На жаль, автопарк застарілий і подеколи трапляються механічні поломки транспортного засобу. Відрадно, що дирекція обласного відділення Укрпошти у таких випадках йде нам назустріч та надає додатковий транспорт, яким й доставляємо кореспонденцію по району. 
– Які питання, на вашу думку,  потребують нагального вирішення? 
– Через невисоку заробітну плату  існує тенденція плинності кадрів. Однак намагаємось зробити все можливе, аби робота  у відділеннях Укрпошти була престижною. Я, звісно, розумію, що для заохочення потрібна належна оплата праці. Розуміє це і керівництво, тому  введена нова система мотивації, яка дозволить платити більше тим, хто більше працює. Як вже згадувала, ще потребують оновлення більшість відділень у населених пунктах. І звісно, для покращення роботи тячівської пошти необхідно придбати новий автотранспорт.   
– Дякую за розмову! 
Цікавилася Л.БІЛАК.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Оголошення
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 16.03.2020 року  о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
• детальний план території земельної ділянки площею 0,0774 га в м.Тячів, вул. І. Франка, 2, цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.; Містобудівну документацію розроблено відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 Явка власників земельних ділянок на які розробляється містобудівна документація та спеціалістів проектних організацій розробників ОБОВ’ЯЗКОВА. У випадку неявки містобудівна документація розглядатися не буде.
Ознайомлення з містобудівною документацією, текстовими та  графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в робочі дні, у відділі містобудування, архітектури Тячівської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 2 (каб. 8).
Пропозиції та зауваження пропонується подавати письмово до 11.02.2020 року за адресою: 90500 м. Тячів, вул. Шевченка, 2, Тячівська міська рада. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.