Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » Обрано заступника голови та утворено комісії Громадської ради

Обрано заступника голови та утворено комісії Громадської ради

11:10, 17.02.20
387
Тячівщина / Суспільство
7 лютого відбулося засідання Громадської ради при Тячівській РДА. Вів його голова Андрій Терпяк. Присутніх привітав в.о. голови РДА Михайло Полажинець, запевнив у підтримці і сприянні, а голова ініціативної групи  Йосип Сава вручив подяки за роботу членам групи. 
Перейшли до розгляду питань порядку денного: обирали заступника голови дорадчого органу, голів та членів комісій. 


На посаду заступника голови ради Андрій Терпяк запропонував кандидатуру Аскольда Шпитка. На засіданні він не був присутнім, але, за словами Андрія Терпяка, згоду на це дав. Створили чотири комісії: з питань децентралізації, екології, освіти, спорту та співпраці зі ЗМІ (голова – Світлана Дочинець, члени комісії: Іван Келемен, Василь Йовдій, Сергій Черничко), з питань соціальної сфери – охорони здоров’я, соцзахисту населення, волонтерства, культури, релігій  (голова – Марія Цимбаліста, члени комісії: Василь Мотичко, Микола Ковальчук, Іван Влад, Юлія Думен), з питань правопорядку, співпраці з правоохоронними органами та запобігання корупції (голова – Микола Дочинець, члени комісії: Михайло Марушевський, Василь Лукань, Іван Країло), з питань розвитку регіону (голова – Йосип Сава, члени комісії: Віталій Бенчак, В’ячеслав Крижевський, Василь Гудак). 
Затим голова Громадської ради Андрій Терпяк звернув увагу на те, що згідно з положенням про Громадську раду її членами не можуть бути посадові особи органів державної влади або органів місцевого самоврядування. Та ГО «Митці Тячівщини» делегували до складу ради посадову особу Василя Гудака – начальника відділу культури РДА, а голова Тячівської районної спілки воїнів-афганців Василь Мотичко є посадовцем  Тячівської ДПІ. Тому цим громадським організаціям запропоновано відкликати цих представників та делегувати інших. 
Також зазначили: громадські організації, які не є членами Громадської ради, мають можливість долучитися до роботи. Для цього треба подати документи до Тячівської РДА, і питання про їх прийняття буде розглянуто на черговому засіданні ради.  
Відтак активісти ділились думками та пропозиціями щодо подальшої роботи дорадчого органу. Марія Цимбаліста запросила усіх на наукову конференцію, присвячену Карпатській Україні, яка відбудеться 13 березня у районному будинку культури. Також активістка просила включити її до складу конкурсної комісії з обрання директора Тячівського професійного ліцею. Та, як зазначив Андрій Терпяк, він входить до складу цієї комісії при Департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА як підприємець. 
Обговорювали й різні проблемні питання, зокрема, про реєстрацію десяти авто для лікарів АЗПСМ району, отриманих за державні кошти, які досі не поставлені на облік та чимало інших. 
Наступне засідання активісти планують провести у березні. 
Н.МАДЖАРА.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.