Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Понад 2 млн грн – на боротьбу з пандемією

Понад 2 млн грн – на боротьбу з пандемією

08:04, 30.03.20
121
Тячівщина / Місцеве самоврядування / Економіка / Здоров'я
25 березня відбулося третє пленарне засідання 26-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. Вів його голова ради Василь Каганець.  У зв’язку з карантинними заходами всі присутні депутати перебували у засобах індивідуального захисту. 

Зібралися з метою посилення протиепідемічних та профілактичних заходів та у зв’язку із загрозою поширення на території району коронавірусної інфекції COVID-19. У залі зареєструвались 24 народні обранці.
Участь у засіданні  також взяли  в.о.голови Тячівської РДА Михайло Полажинець і розробники цільових програм. 
Депутати райради внесли зміни до Програми створення та накопичення районного резерву матеріально-технічних засобів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2020 рік, передбачивши в районному бюджеті 820 тис. грн на закупівлю паливно-мастильних матеріалів, засобів індивідуального захисту та дезинфекції, медичних приладів комунальним неприбутковим підприємствам Тячівської районної ради, Тячівському та Дубівському відділам поліції, Тячівському РВ УДСНС в Закарпатській області, Тячівському РУ ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області, Тячівській районній філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України», Тячівській СЕМД КНП «Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги Закарпатської обласної ради».
А також внесли зміни до Програми матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я Тячівського району, які реформуються, на 2020 рік – передбачили 1,2 млн грн. на закупівлю медобладнання для КНП «Тячівська районна лікарня».
Відповідні зміни внесли до районного бюджету-2020.
Крім цього, у блоці питань «Різне» затвердили фінансовий план КНП «Тячівська районна лікарня».
Щоб у разі потреби розглядати вкрай важливі питання, які  можуть виникати у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу на території Тячівщини, депутати проголосували за те, щоби провести сесію у чотири пленарні засідання. Про дату і час проведення четвертого буде поінформовано додатково.
Н.МАДЖАРА.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Молодіжна в с.Біловарці, Тячівського району, Закарпатської
області. Громадські слухання відбудуться 27.07. 2020 року о 10.00 в приміщенні Біловарської сільської ради.