Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Відбулося засідання оперативного штабу

Відбулося засідання оперативного штабу

09:10, 28.03.20
133
Тячівщина / Влада / Події / Важливо
 24 березня  в Тячівській РДА відбулося засідання оперативного штабу.
Провели його в.о.голови Тячівської РДА Михайло Полажинець та голова райради Василь Каганець за участі керівників відповідних служб та відомств,  задіяних в роботі штабу.

Насамперед присутніх було інформовано, що на території району не виявлено жодного випадку підозри на коронавірус. Члени оперативного штабу розглянули ряд пропозицій щодо запобігання занесенню і поширенню цієї небезпечної хвороби.
І, зокрема, про готовність закладів охорони здоров’я у разі виявлення хворих та забезпечення їх всіма необхідними засобами, створення мобільних бригад з числа медичних працівників та моніторинг ситуації сімейними лікарями тощо.
Було зазначено, що найбільш потенційними носіями цієї небезпечної вірусної інфекції наразі можуть стати заробітчани, які масово повертаються з-за кордону додому. Особливо ті, хто перебував у країнах, де наразі вирує пандемія.
Щоб не допустити інфікування, найбільш дієвим засобом захисту на даний час є самоізоляція 
На жаль, не всі мешканці ставляться до цього відповідально, відомі факти, коли, повернувшись з Чехії чи Італії, вони відвідують громадські місця чи магазини і тим самим наражають на небезпеку інших громадян. 
Також проаналізовано ситуацію   щодо  проведення карантинних заходів та здійснення контролю за їх дотриманням  суб’єктами господарювання всіх форм власності, а також місцевим населенням тощо.
Прийнято протокольне рішення, яке буде доведено до виконання відповідним службам та відомствам. 
Присутніх в.о.голови РДА Михайло Полажинець закликав максимально активізувати роботу, адже саме від спільних та злагоджених дій залежить, наскільки швидко та ефективно будуть виконані карантинні заходи. 
А це, зокрема, стосується і забезпечення роботи всіх життєво важливих структур діяльності району,  контроль за епідеміологічною ситуацією в населених пунктах та створення відповідних умови для захисту здоров’я населення.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.


Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.