Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Надано позитивний висновок щодо утворення Нересницької ОТГ

Надано позитивний висновок щодо утворення Нересницької ОТГ

08:27, 30.03.20
154
Тячівщина / Місцеве самоврядування / Суспільство
Відповідне розпорядження в. о. голови Закарпатської ОДА О. Гетманенком «Про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень щодо добровільного  об’єднання територіальних громад області» підписане  19.03.2020 р., № 160. 
У розпорядженні, зокрема, йдеться: «відповідно до частин третьої та четвертої статті 7 Закону України „Про добровільне об’єднання територіальних громад”:

Затвердити висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл  Нересниця та Підплеша Нересницької сільської ради Тячівського району, села Тарасівка Тарасівської сільської ради Тячівського району, сіл Новоселиця та Тисалово Новоселицької сільської ради Тячівського району, сіл Терново, Вишоватий та Петрушів Тернівської сільської ради Тячівського району в Нересницьку сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Нересниця».
Таким чином, до складу Нересницької ОТГ з центром в с.Нересниця увійдуть такі населені пункти: Нересниця, Підплеша, Новоселиця, Тисалово, Терново, Вишоватий та Петрушів. 
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Молодіжна в с.Біловарці, Тячівського району, Закарпатської
області. Громадські слухання відбудуться 27.07. 2020 року о 10.00 в приміщенні Біловарської сільської ради.