Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » У зв’язку з карантином припинено опалювальний період в закладах освіти та культури району

У зв’язку з карантином припинено опалювальний період в закладах освіти та культури району

13:42, 04.04.20
94
Тячівщина / Офіційно
Розпорядженням в.о.голови Тячівської райдержадміністрації Михайла Полажинця з 3 квітня 2020 року призупинено опалювальний період в закладах освіти та культури району. У документі зокрема йдеться: 

«Відповідно до статей 6 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови РДА від 16.10.2019 №477 «Про початок опалювального періоду 2019-20 року», у зв’язку з тим, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на усій території України з 12 березня 2020 року установлено карантин:
1. Відділам: освіти, культури державної адміністрації, пропонувати органам місцевого самоврядування: 
1.1. Припинити опалювальний період 2019-20 року в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та закладах культури у зв’язку із забороною відвідування закладів освіти її здобувачами (підпункт 2.1 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з 3 квітня 2020 року.
Прес-служба  РДА.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.


Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.