Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Лісівники, місцеві жителі та рятувальники – пліч-о-пліч на варті лісів

Лісівники, місцеві жителі та рятувальники – пліч-о-пліч на варті лісів

09:45, 20.04.20
104
Тячівщина / Суспільство / Довкілля / Важливо
З настанням теплих днів Тячівщина потерпає від паліїв трави, які можуть завдати великої шкоди й лісам, особливо ж новоствореним молоднякам. Вигорають десятки гектарів лукових і польових угідь. Ті, хто до цього причетний, роблять це вкрадки, намагаючись приховати свою безгосподарність, як злодії та бандюги, уникають зустрічей із лісоохоронцями, працівниками держекоінспекції та підрозділів ДСНС.
Протипожежні підрозділи Тячівського лісгоспу перебувають на посиленому режимі охорони лісів від пожеж і знаходяться в повній готовності для негайного реагування.


Значне підвищення пожежної небезпеки в лісах обумовлюється стрімким зростанням відвідуваності населенням лісових масивів. Головною причиною виникнення пожеж частіше всього бувають необережне поводження з вогнем при перебуванні в лісі та випалювання сухої трави при розкладанні багаття.
Відповідно до Правил пожежної безпеки в лісах України, що є обов’язковими для виконання всіма, хто з будь-яких причин перебуває у лісі, протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:
розведення вогнища у лісі (крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях);
заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети, при 4 класі (висока небезпека);
відвідування населенням хвойних насаджень при 5-му класі пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека) за умовами погоди. Показник пожежної небезпеки тим більший, чим триваліший бездощовий період;
палити, кидати у лісі непогашені сірники;
заправляти пальним у лісі паливні баки під час роботи двигуна;
експлуатувати машини та інші механізми з несправною паливною та іскрогасною системою;
палити або користуватися відкритим вогнем під час проведення робіт з паливно-мастильними матеріалами (переливання пального, заправляння двигунів тощо);
звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття,
будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо;
Самовільне розведення вогнищ серед лісу та засмічування території, а при п’ятому класі пожежної безпеки і в’їзд транспорту в ліс, є порушенням, що тягне за собою адміністративне та карне покарання.
Збережемо ліси для майбутнього! Не дайте вогню жодного шансу!
Лісівники проводять цілодобове чергування, на всіх лісництвах чергують пожежні, сторож. Повідомляємо також, що у святкові дні та на період карантину й в особливо небезпечні в пожежному відношенні періоди, в конторах лісництв буде посилене чергування працівників державної лісової охорони.
Тільки тісна взаємодія працівників державної лісової охорони області з органами місцевої влади, підприємствами, установами, організаціями, службами територіального управління ДСНС України у Закарпатській області та місцевими мешканцями дасть змогу мінімізувати виникнення пожеж у лісових масивах.
Дуже вдячні свідомим громадянам і працівникам ДСНС у Тячівському районі, які готові боротися з лісовими пожежами і допомагають лісівникам.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.


Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.