Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Лопухівське лісництво чекає на гостей

Лопухівське лісництво чекає на гостей

09:48, 04.05.20
68
Тячівщина / Довкілля
Розвиток туризму і рекреації – один із пріоритетних напрямків лісівників Закарпаття. Це особливо помітно, якщо заїхати в глибинку Тячівщини – в Брустурянський лісомисливгосп. Тут створені гідні умови і для туристів, і для працівників державної лісової охорони. 

Сьогодні ведемо мову про Лопухівське лісництво. Воно розташоване в глибинці гірських масивів Брустурянського лісомисливгоспу, на відстані 70 кілометрів від Тячева.
Лісництво розкинулося на площі 5096 гектарів. Кілька років тому було збудовано нову контору, сховище для зберігання насіння, лазню і все, що потрібно для роботи та відпочинку.
Поступово територія навколо лісництва облагородилася – тут є еколого-пізнавальна стежка, альтанка для відпочинку та форелеві перепади. Зроблено  усе зі смаком та на совість. Приваблює відвідувачів зелень лісу, спів птахів, смачні страви місцевих жителів. Територія лісництва розділена на одну майстерську дільницю та 10 обходів. В основному, тут ростуть такі види дерев, як ялина звичайна, бук лісовий, ялиця біла, клен-явір. Середній вік насаджень – 94 роки.
У цьому лісництві є унікальний заказник місцевого значення «Джерело б/н» кв.6, тип гідрологічний, з водою хлоридно-калієвою, загальна мінералізація якої 45г/л. Вона придатна для лікування хвороб органів  травлення.
На території цього лісництва в кв. 8/12,13 є еколого-пізнавальна стежка.
Пресслужба Закарпатського ОУЛМГ.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.


Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.