Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Медсестрам – найщиріші вітання

Медсестрам – найщиріші вітання

08:07, 18.05.20
48
Тячівщина / Суспільство / Вдячність / Здоров'я
12 травня в Україні відзначили Міжнародний день медичної сестри. З цієї нагоди медсестри КНП «Тячівська районна лікарня» приймали вітання від керівництва та профспілки закладу.Цей рік пандемії COVID-19 видався для медпрацівників по-особливому важким.  Але попри всі труднощі, які випали на їхню долю, медсестри мужньо, з почуттям відповідальності стоять на варті здоров’я – найбільшого скарбу людини. Для них були, є і будуть актуальними такі поняття, як милосердя, доброта, гуманність, благодійність та самопожертва.
Враховуючи велику роль медсестер у системі охорони здоров’я, на 72-ій Генеральній асамблеї ВООЗ, з нагоди 200-річчя від Дня народження основоположниці медсестринства Флоріс Найтінгейл, було прийнято рішення оголосити 2020 рік Міжнародним роком медсестринства. 
У святковий день невтомні працівниці отримали щирі слова подяки за важкий труд від імені адміністрації КНП «Тячівська РЛ»,  профкому медичних працівників та Асоціації медичних сестер, побажання міцного здоров’я, витримки, Божої благодаті. 
З нагоди професійного свята медичних сестер привітали директор КНП «Тячівська РЛ» Федір Яринич, голова профспілки  Василь Йовдій, головна медсестра Марія Кучерява, вручили грамоти цілому ряду працівниць, зокрема, старшій медичній сестрі відділення анестезіології та інтенсивної терапії Тетяні Куцин, старшому лаборанту клінічної лабораторії Любові Палінкаш, медсестрі інфекційного відділення Ганні Білоус, старшій медичній сестрі діагностичного відділення Надії Тиводар, старшій медичній сестрі неонатологічного відділення Тамарі Дикун, палатній медичній сестрі терапевтичного відділення Оксані Чижмодій.
Вл. інф.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.


Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.