Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Питання створення відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги в Тячівській райлікарні обговорено на нараді

Питання створення відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги в Тячівській райлікарні обговорено на нараді

09:11, 29.06.20
72
Тячівщина / Суспільство / Здоров'я
24 червня голова  райдержадміністрації Тімур Аверін взяв участь у нараді, на якій обговорено питання про  створення в Тячівській райлікарні відділення екстреної (невідкладної) допомоги та ситуації, що склалася з центром «Гемо-Медика».

Серед учасників зібрання, яке провів голова райради Василь Каганець, були присутні: заступник голови ради Ігор Грабарь, начальник відділу управління майном районної ради Ганна Габорець, директор ТОВ «НВП «Медінжсервіс»  Віра Махнюк, директор КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич.      
Приїхали також спеціалісти Закарпатської ОДА:  начальник відділу капітального будівництва Богдан Вайнагій та інженер з технічного нагляду Михайло Корнаухов. 
Були запрошені представники центру «Гемо-Медика», які, на жаль, (і це не вперше!), не з’явилися на зустріч, тож компромісу з центром  поки що не досягнуто. 
Конфліктна ситуація виникла через приміщення у будівлі районної лікарні, які «Гемо-Медика» орендує з 2013 року. 
Оскільки районна лікарня отримала статус опорної, тут треба відкрити відділення екстреної (невідкладної) допомоги. 
Це буде сучасне відділення європейського взірця, для функціонування якого держава вкладає мільйонні інвестиції. Така собі «міні-лікарня в лікарні», де при поступленні пацієнт зможе пройти повне обстеження та функціональну діагностику із застосуванням високотехнологічного обладнання, яке теж закуповує держава. 
А для того, щоб його розмістити,  лікарня має підготувати приміщення на першому поверсі, відповідно до визначених норм. 
На жаль, вільної площі немає, оскільки частину займає приватний центр «Гемо-Медика». 
З березня  тривають перемовини з представниками центру щодо вирішення цієї ситуації. 
Було запропоновано декілька варіантів для переселення на території лікарні та в м.Тячів, однак на жодний представники центру не погоджуються. В той же час завершується тендерна процедура, і лікарні потрібно негайно приступати до реконструкції приміщень (в тому числі й акушерсько-гінекологічного) під нове відділення. Іншого варіанту, як повернути лікарні орендовану   центром   «Гемо-Медика» площу, немає.  
Оснащення нового відділення лікарні  поки що у невизначеній ситуації. 
Без такого відділення опорна лікарня не зможе функціонувати, і населення Тячівщини втратить шанс отримувати сучасні медичні послуги.   З огляду на теперішню ситуацію і неможливість домовитись, стає зрозумілим, що «Гемо-Медика» затягує час та не прагне мати конкурента.  Не можна допустити, щоб приватні інтереси стали на заваді реалізації державної програми, яка проходить під патронатом президента В.Зеленського.   
Між тим, позиція керівництва    районної  і обласної  влади однозначна: домогтися створення відділення екстреної (невідкладної) допомоги в Тячівській райлікарні.
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.