Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Сміттєва проблема – давня, і досі не вирішена

Сміттєва проблема – давня, і досі не вирішена

09:12, 29.06.20
52
Тячівщина / Місцеве самоврядування
До керівництва району надійшло колективне звернення від ТОВ «КВ-Консалт+» «КН-Консалт» та «КВ-Консалт», які займаються збором і вивезенням сміття в 20 населених пунктах Тячівщини. 

У ньому, зокрема, йдеться про те, що у зв’язку із закінченням строку договору з полігоном, ТОВ від 01 липня 2020 р. змушені припинити надання послуг.
Голова Тячівської РДА Тімур Аверін та голова райради Василь Каганець, за участі сільських голів Глибокого Потоку Василя Буги та Новобарова – Юрія Келемена, начальника відділу РДА Катерини Фаловської провели зустріч з керівниками згаданих ТОВ. 
Основна проблема – куди вивозити сміття і де знайти земельну ділянку (2 га) для облаштування сміттєсортувального комплексу на території району. Як було зазначено, ця проблема – давня, і, на жаль, досі не вирішена. 
Представники ТОВ розповіли:  неодноразово звертались до районного керівництва, голів місцевих рад та в інші інстанції з проханням виділити землю, однак безрезультатно. 
До цього часу вивозили відходи на сміттєзвалище в смт Солотвино, а також на полігони за межі району і навіть області. Відтепер такої можливості немає, бо ніхто не хоче приймати «чуже сміття».
У декількох населених пунктах району є вільні земельні ділянки, які відповідають вимогам, однак місцеві мешканці не погоджуються на облаштування  хоча б сортувальної лінії.  
На території району діють 12 паспортизованих сміттєзвалищ, які можна б відкрити для захоронення відсортованого сміття, зібраного від місцевих мешканців, і тим самим здешевити ціну на вивіз сміття.
На жаль, досі не розпочато будівництво сміттєпереробного заводу в м.Тячів, що дало б змогу налагодити постачання ТПВ.
В той же час ТОВ надають привабливі інвестиційні пропозиції для громад, де буде розміщено сміттєсортувальний комплекс.
І насамперед це суттєве поповнення місцевого бюджету – в середньому 1,3 млн. грн податків плюс нарахування ПДФО, нові робочі місця (15-20 чол.), 50% знижки на вивіз сміття від місцевого населення тощо. 
Голова Тячівської РДА Тімур Аверін наголосив, що найближчим часом матиме розмову з головами місцевих рад, де є відповідні земельні ділянки.
Буде розглянуто всі можливі варіанти з вільних площ за межами населених пунктів, на яких можна розмістити такі комплекси.  
Керівництво РДА звертається також до суб’єктів господарської діяльності та зацікавлених осіб, які володіють земельними ділянками, розглянути подані інвестиційні пропозиції.
Пишіть на електронну адресу: tyachivrda@carpathia.gov.ua, tyachivrdaua@gmail.com
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.