Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Відбулося засідання комісії з придбання житла для дітей-сиріт

Відбулося засідання комісії з придбання житла для дітей-сиріт

09:13, 29.06.20
56
Тячівщина / Суспільство
23 червня в Тячівській РДА відбулося засідання  комісії з питань придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей,  позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. 
Цю комісію створено з метою вирішення питань надання субвенції для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт і осіб з їх числа.

 Провів засідання перший заступник голови Тячівської районної державної  адміністрації Михайло Полажинець за участі працівників структурних підрозділів державної адміністрації. 
В ході роботи комісією розглянуто питання щодо затвердження акту  обстеження матеріального  стану приміщень  для придбання житла  дітям, які перебувають  на відповідному обліку в службі. 

Пресслужба Тячівської РДА.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Молодіжна в с.Біловарці, Тячівського району, Закарпатської
області. Громадські слухання відбудуться 27.07. 2020 року о 10.00 в приміщенні Біловарської сільської ради.