Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » У Тячівській ОТГ – дві опорні школи

У Тячівській ОТГ – дві опорні школи

10:19, 20.07.20
169
Тячівщина / Освіта
Минулого четверга рішенням сесії Тячівської міської ради депутати утворили на базі Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім В.Гренджі-Донського комунальний опорний заклад освіти «Тячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені В. Гренджі-Донського Тячівської міської ради Закарпатської області» та такий самий – на базі Лазівської ЗОШ І-ІІІ ст.


Водночас депутати припинили діяльність Округлянської ЗОШ І-ІІ ст. в результаті її реорганізації шляхом приєднання як філії до комунального опорного закладу освіти «Лазівська ЗОШ І-ІІІ ст. Тячівської міської ради Закарпатської області» та в такий же спосіб реорганізували Тячівківську ЗОШ І-ІІ ст., приєднавши її як філію до комунального опорного закладу освіти «Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. В.Гренджі-Донського».
Реалізують ці рішення після 30 липня, коли школи видадуть випускникам документи про здобуття загальної середньої освіти.
Н.Маджара.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план території для будівництва
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Ф.Манайла в с. Терново, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться 21 серпня 2020 року 0 10.00 в приміщенні Тернівської сільської ради.
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.