Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Триває реконструкція Вільховецько-Лазівської школи

Триває реконструкція Вільховецько-Лазівської школи

09:44, 20.07.20
68
Тячівщина / Сільське життя / Інфраструктура
Впродовж останніх років на території Вільховецької ОТГ триває будівництво великих  соціально важливих об’єктів, серед них й реконструкція школи у с. Вільхівці-Лази. Як йдеться в анотації до проекту, проведення реконструкції Вільховецько-Лазівської ЗОШ І-ІІІ ст. назріло вже давно й полягає у тому, що у старому приміщенні школи  немає достатньої кількості місць для навчання учнів, також тут  відсутня спортивна зала для повноцінного заняття спортом. Крім того, старі будівлі несуть значний економічний збиток, через низьку спроможність енергозбереження. Наразі у школі навчається понад 550 учнів. Тож, аби забезпечити їм комфортні умови для навчання, керівництво громади взялось до реалізації цього проекту. Так, відповідно до проекту, до будівлі Вільховецько-Лазівської ЗОШ І-ІІІ ст. добудовується навчальний корпус, харчоблок, коридор та спортивна зала. 
Виконують роботу працівники фірми «КІК» (директор Денис Каганець). Розпочато будівництво восени минулого року, і наразі вже зведено перший поверх будівлі, перекрито коридор. На черзі – перекриття решти приміщень та будівництво другого поверху. 
Проект реалізовується за співфінансування: з ДФРР - 68,9%, а з місцевого бюджету – 31,1%.
Реалізація проекту відповідає “Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади на 2016-2025 роки”, завданню 6.2. Забезпечення необхідної сучасної інфраструктури для проживання у громаді, пункту 2.4. “Покращення матеріально-технічного забезпечення соціальних закладів” підпункту 2.4.1 “Реконструкція, капітальний та поточний ремонт приміщень закладів освіти”.
Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план території для будівництва
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Ф.Манайла в с. Терново, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться 21 серпня 2020 року 0 10.00 в приміщенні Тернівської сільської ради.
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.