Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » У Руському Полі посилили карантин

У Руському Полі посилили карантин

10:09, 10.08.20
236
Тячівщина / Суспільство / Сільське життя / Надзвичайне / Здоров'я / Важливо
Минулого понеділка, 3 серпня, під головуванням Тячівського міського голови І.І.Ковача та керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації місцевого рівня, секретаря міської ради І.І.Крічфалушія відбулося засідання міської комісії щодо запобігання на території Тячівської ОТГ, зокрема села Руське Поле, гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. 


У засіданні взяли участь завідуюча Руськополівської АЗПСМ, керівництво міста, працівники виконавчих органів, співробітники Нацполіції, ДСНС, депутати села Руське Поле. На засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації місцевого рівня, враховуючи інформацію щодо тенденції до зростання кількості хворих на  гостре коронавірусне захворювання COVID-19 та з метою недопущення на території Тячівської ОТГ погіршення епідемічної ситуації, вирішили посилити протиепідемічні та карантинні заходи до покращення епідемічної ситуації на території с.Руське Поле, призупинити регулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом між Руським Полем та Тячевом. Також вирішили призупинити роботу ринку та встановити блок-пост при в’їзді в село в перший та другий вівторок серпня 2020 року.
Цього ж дня працівники 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів провели дезінфекційну обробку місць загального користування у селі. Подібну санобробку ручним інструментом провели у потенційно небезпечних з точки зору можливості розповсюдження інфекції місцях: підходах до будівель місцевого самоврядування, магазинів, аптек, культових споруд (на фото).
Вл.інф.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради. 

Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться.