Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Дитсадки поки не відкрили

Дитсадки поки не відкрили

10:13, 10.08.20
193
Тячівщина / Суспільство / Здоров'я / Важливо
Попри те, що на Закарпатті дали дозвіл на відкриття дитсадочків, у Тячівському та Хустському районах ДНЗ не відновили роботу. За словами голови Тячівської райдержадміністрації Тімура Аверіна, в районі загальна кількість виявлених хворих на COVID-19 сягає понад 500 випадків, що є найбільшим показником серед районів Закарпаття. 

Голова Тячівської РДА також пояснив, що початок роботи садочків залежить від завантаженості лікарень:
«Нам потрібно, щоб завантаженість ліжко-місць у лікарнях була менше 70%. Останнім часом ми фіксуємо пониження рівня захворюваності, тобто за останні 4 дні виявляли від 5 до 11 випадків».
Рішення про початок роботи дитсадків будуть приймати тільки після засідання комісії з питань ТЕБ та НС, аналізу захворюваності і не раніше наступного тижня відповідно до даних щодо захворюваності у районі.
З.Попович.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради. 

Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться.