Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » На перевалі Присліп полюбляють відпочивати як туристи, так і місцеві

На перевалі Присліп полюбляють відпочивати як туристи, так і місцеві

10:16, 10.08.20
351
Тячівщина / Суспільство / Довкілля
Чотири роки тому між Колочавою та Німецькою Мокрою відкрили нову лісову дорогу протяжністю близько десяти кілометрів. Будівництвом шляху займались два закарпатські лісові господарства – Мокрянське та Міжгірське.

Цей шлях став не тільки  єдиним автомобільним сполученням між двома гірськими районами Закарпаття, а й відіграв важливу соціальну функцію та посприяв розвитку туризму в регіоні. Адже раніше, щоб потрапити на автомобілі з Колочави до Німецької Мокрої чи навпаки, селянам доводилося робити величезний гак у понад 160 кілометрів.
Однак ця дорога не тільки сполучає райони, а й сама по собі є цікавою туристичною родзинкою. Так, на перевалі Присліп, через який пролягає шлях, відкриваються чарівні карпатські краєвиди. Також тут за сприяння лісгоспів облаштовано зони відпочинку – альтанки, лавки зі столами, встановлено й колоритну фотозону з написом «TremBiTA». Тож у вихідні дні тут вистачає візитерів. Полюбляють навідуватись на перевал та проводити дозвілля на лоні природи як туристи, так і мешканці  навколишніх сіл.
Кілька світлин краєвидів, що відкриваються з перевалу Присліп, пропонуємо вашій увазі.
Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розроляється детальний план
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок частини вул.Головна, в с.Вонігово, Тячівського району, Закарпатської області.
Громадські слухання відбудуться 12.10.2020  року о 10.00 в приміщенні Вонігівської сільської ради.

Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради.