Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Чергові досягнення юних вихованців Дубівської ДШМ

Чергові досягнення юних вихованців Дубівської ДШМ

09:55, 17.08.20
189
Тячівщина / Культура / Знай наших
У червні та липні вихованці Дубівської ДШМ були активними учасниками інтернет-заходів, що проходили по всій Україні. 
Так,  з 25 по 30 червня у Львові проходив дистанційний Міжнародний багатожанровий інтернет фестиваль-конкурс «Самоцвіти – Країна безмежних можливостей», участь у якому взяла Анастасія Горкавець (викладач   Т.І.Дикун). Дівчина зайняла II місце. Також у м.Дніпро відбувся І Міжнародний багатожанровий дистанційний інтернет-конкурс «STAR START». Участь у заході взяв вихованець школи Михайло Синько (викладач Л.Ю.Михалчич). За підсумками оцінювання, він нагороджений дипломом лауреата ІІ ступеню, пам’ятною статуеткою  та сертифікатом на проходження навчального курсу.


Учениця Софія Леспух 27 червня взяла участь у  фесті «З Україною в серці. Зірка фест», отримала у номінації «інструментальний жанр» диплом лауреата ІІ ступеню. А викладачка І.В.Гарагаль  відзначена  почесною грамотою за особливий професійний вклад у справу підтримки і  розвиток дитячої та юнацької творчості. Увінчався успіхом і виступ вихованки школи Надії Магули (викладач М.П.Воронцова) у І Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», що проходив у липні в Києві, –  дівчина посіла II місце. Демонстрували свої таланти на конкурсах і юні хореографи. Лауреатами I премії Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу «Talent music», який проходив 15 липня в Болгарії,  став  колектив «Водограй».(кер. М.Ф.Макуркіна), який на конкурсі  представив «Закарпатський танець». Також учні відділу хореографії (кер. М.Ф.Макуркіна) стали лауреатами I премії Всеукраїнського  танцювального фестивалю «SOLOVIOV ART» (Київ-2020).  Марія Федорівна відзначена  подякою  за високу професійну майстерність, вагомий внесок у виховання молоді та духовне збагачення підростаючого покоління. Щиро вітаємо викладача, її учнів з третьою перемогою та з успішним виступом на IV Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Самоцвіти – Країна безмежних можливостей». Цього разу танцювальний колектив став дипломантом в номінації «стилізовано-народна хореографія» і посів II місце за  композицію «Закарпатські візерунки» (інструментальна музика родини Гудаків з Тересви). Марія Федорівна удостоєна подяки від організаторів фестивалю.
Хочеться побажати нашим юним талантам невичерпної наснаги та натхнення, а викладачам – нових ідей, сил для їх втілення у життя і майбутніх перемог!
Адміністрація Дубівської ДШМ.  
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради. 

Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться.