Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Про ліквідацію стихійних сміттєзвалищ на території району йшлося на засіданні комісії

Про ліквідацію стихійних сміттєзвалищ на території району йшлося на засіданні комісії

09:27, 17.08.20
201
Тячівщина / Суспільство / Довкілля / Інфраструктура
10 серпня відбулося засідання постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами.
Провів засідання голова Тячівської РДА Тімур Аверін за участі першого заступника Олександра Шевері, начальника відділу ЖКГ, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля РДА Катерини Фаловської. Були присутніми також начальник Тячівського міжрайонного управління водного господарства Сергій Стойка, начальник управління Держпродспоживслужби в районі Іван Микулянець, головний спеціаліст Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Василь Бокоч та ін. 

Розглянуто питання щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ та приведення в належний санітарний стан території району.
Було зазначено, що сміття, яке викидається безвідповідальними мешканцями на узбіччя доріг, лісосмуг, водойм, завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу. Звалища відходів негативно впливають і на природу, і на людське здоров’я, адже продукти гниття і розпаду потрапляють у ґрунт та воду. 
Як інформував начальник Тячівського МУВГ Сергій Стойка,  проведено обстеження міждамбових просторів та русел річок, де  виявлено ряд стихійних сміттєзвалищ. За результатами складено акти та розроблено кошторисний розрахунок середньої вартості ліквідації  сміття. 
Також на засіданні було наголошено, що у  разі визначення власника відходів він несе повну відповідальність за додержання умов поводження з ними та запобігання негативному впливу відходів на навколишнє природне середовище.
Відповідно до чинного законодавства вирішення питань збирання, транспортування, утилізації і знешкодження побутових відходів та організація благоустрою на території населених пунктів  належить до відання органів сільських, селищних, міських рад. 
Комісією прийнято рішення направити лист до голів місцевих рад задля ліквідації стихійних сміттєзвалищ та активізувати укладення договорів на вивіз сміття із суб’єктами господарювання, які цим займаються. У разі невиконання – звернутись у державну екологічну інспекцію для здійснення заходів реагування. 
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розроляється детальний план
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок частини вул.Головна, в с.Вонігово, Тячівського району, Закарпатської області.
Громадські слухання відбудуться 12.10.2020  року о 10.00 в приміщенні Вонігівської сільської ради.

Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради.