Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Анонім повідомив про «мінування» церков

Анонім повідомив про «мінування» церков

09:39, 22.08.20
180
Тячівщина / Суспільство / Події / Надзвичайне
У четвер, 20 серпня, у трьох римо-католицьких храмах Закарпаття – Тячеві, Солотвині та Берегові – перевіряли анонімне повідомлення про начебто «замінування».
Території навколо церков огородили стрічкою, на місцях перебували рятувальники та поліція. Однак після приїзду групи вибухотехніків з’ясувалося, що жодних небезпечних предметів ані всередині церков, ані на територіях біля них немає, тож уже після обіду рух вулицями відновили. 


Коментар голови Закарпатської ОДА О.Петрова:
20 серпня у першій половині дня ми отримали анонімне повідомлення на адресу державної обласної адміністрації, міської ради та Берегівської РДА щодо замінування трьох релігійних установ.
Мною було повідомлено оперативно  головне Управління Національної поліції та СБУ, які своєчасно відреагували. Провели перевірку із залученням вибухотехніків усіх цих трьох релігійних установ, які були вказані у зверненні. Під час перевірки не встановлено вибухонебезпечних предметів, а також фактів або ознак можливого замінування, або зацікавленості цими об’єктами напередодні. Однак хочу сказати, що це достатньо небезпечний фактор того, що напередодні місцевих виборів якась група, яка навіть не має резидентності в Україні, тобто вона з-за кордону, і я переконаний у цьому, намагається розхитати політичну ситуацію в Закарпатті, і у тому числі, намагаючись знову підняти, так звану ідіому угорського питання в області, від якої я постійно відходжу і наполягаю на тому, що угорське питання не може бути визначене саме угорським в Україні, тому що у нас є питання українське, громадян України. Упевнений, що об’єктивну оцінку таким діям і правову кваліфікацію дасть СБУ. Ми знайдемо джерела походження такої інформації, але я думаю, що формувалися ці, так звані, спеціальні операції, або ще як їх називають інформаційно-психологічні, за межами нашої країни. Ми вже зустрічалися напередодні минулих політичних подій саме із такими провокаціями, пов’язаними із підняттям угорського питання. Якщо ви пам’ятаєте – це був підпал будинку КМКС в Ужгороді і ряд таких питань, які  якраз пов’язують ці групи одним єдиним задумом. До речі, питання щодо створення і збереження Берегівського району – це було питання про державу, про виконавчу владу і про необхідність реагувати на виклики, про можливість комунікації з європейськими партнерами, про дотримання вимог європейських норм, формування адміністративно-територіальних одиниць. Тому закидувати виконавчій владі, взагалі владі України – це абсурдно.
Правоохоронці повідомили: особливо напередодні свят, присвячених до Дня Незалежності, будуть чергувати посилені групи у Закарпатській області, у тому числі у тих місцях, особливо у Берегівському районі, які були вказані у зверненні. Я думаю, що найближчим часом правоохоронці нададуть відповідь, звідки саме надходила така інформація.
Пресслужба Закарпатської ОДА.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розроляється детальний план
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок частини вул.Головна, в с.Вонігово, Тячівського району, Закарпатської області.
Громадські слухання відбудуться 12.10.2020  року о 10.00 в приміщенні Вонігівської сільської ради.

Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради.