Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Борцівський клуб «Тячівські вовки» виховує юних чемпіонів

Борцівський клуб «Тячівські вовки» виховує юних чемпіонів

09:54, 24.08.20
183
Тячівщина / Спорт
Греко-римська боротьба у Тячеві активно розвивається. Традиції цього виду спорту продовжують спортсмени, які повертаються у рідне місто після завершення професійної кар’єри, щоб навчати дітей та молодь. Професійний борець Євген Мягкий після закінчення Київського інституту фізкультури повернувся у Тячів, щоб навчати дітей греко-римської боротьби. У 2017 році заснував борцівський клуб «Тячівські вовки». Зараз з братом Максимом Мягким та Іваном Лукачем тренують підростаюче покоління тячівців.«Вирішив, що буду займатися вихованням молоді, щоб більше було здорових дітей у нас в країні, – каже Євген Мягкий. – Чим більше підлітків буде тренуватися у нас в залі, тим менше їх буде на вулиці».
Карантинні обмеження змусили призупинити тренування юних борців. До карантину у клубі займались близько 80 вихованців із Тячева. Також відділення функціонували у Тересві, Руському Полі, Вільхівцях. Тренування відвідували близько трьох сотень дітей з семирічного, а іноді навіть п’ятирічного віку. Після вимушеної перерви спортсмени поступово повертаються до залу і надолужують пропущене. 
Регулярні заняття приносять високі результати. Нещодавно юні борці повернулися з чемпіонату області, де команда Тячівського району стала переможницею.
Зараз «тячівські вовки» готуються до Чемпіонату України, який пройде 2-5 вересня у Харкові. 
Старші вихованці клубу Павло Дерябін, Василь Думнич розповідають: не уявляють життя без улюбленого виду спорту.
«Всі ці змагання, збори наші… додають нам сил, і фізично, і морально готують нас до самого  життя, – ділиться Василь Думнич із Добрянського, який з братом Олександром вже вісім років займаються греко-римською боротьбою. – Завдяки спорту ми побачили майже всю Україну, побували і за кордоном».
Найменші борці вже теж багато чого навчилися на тренуваннях і запевняють: зараз їх у школі ніхто і пальцем не чіпає.
Крім занять у залі, вихованці клубу проводять разом дозвілля. Їм організовують походи в кіно, нещодавно були в Одесі на  зборі,  де поєднували тренування і відпочинок. А днями з батьками та наставниками «вовки» гуртом підкорили найвищу вершину Карпат – гору Говерлу. 
Батьки юних спортсменів кажуть: заняття греко-римською боротьбою позитивно впливають на дітей, які стають більш зібраними та самостійними.
Тренер клубу Євген Мягкий додає: долучитись до клубу може кожен бажаючий, тут будуть раді усім. 
«Тячівські вовки» знають: греко-римська боротьба – це один із найкращих видів спорту, бо загартовує характер, привчає до дисципліни, виховує лідерські якості.
Наталія Маджара.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розроляється детальний план
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок частини вул.Головна, в с.Вонігово, Тячівського району, Закарпатської області.
Громадські слухання відбудуться 12.10.2020  року о 10.00 в приміщенні Вонігівської сільської ради.

Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради.