Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Педагоги та техперсонал закладів освіти Тячівської ОТГ пройдуть тести на Ковід

Педагоги та техперсонал закладів освіти Тячівської ОТГ пройдуть тести на Ковід

09:47, 24.08.20
425
Тячівщина / Місцеве самоврядування / Суспільство / Освіта / Здоров'я
19 серпня відбулося друге пленарне засідання 39-ї сесії Тячівської міської ради сьомого скликання. Роботою зібрання керував Тячівський міський голова Іван Ковач. У залі зареєструвалися 18 депутатів.

На порядку денному розглядали кілька актуальних для Тячівської ОТГ питань, основне з яких – підготовка до відкриття після карантину освітніх закладів. Передусім, міський голова Іван Ковач повідомив, що у вівторок, 25 серпня, у Тячеві і Лазах відкриють дитсадки. Щодо Руського Поля ситуацію будуть вивчати і приймуть рішення протягом наступного тижня. Всі заклади дошкільної освіти забезпечені необхідним для безпечної роботи. Крім цього, як педагоги, так і персонал до початку навчального року пройдуть ІФА-тести на Ковід-19.
Відтак начальник відділу освіти міськради Станіслав Дерен роз’яснив присутнім, якими є вимоги до початку роботи навчальних закладів, відповідно до Постанови головного санітарного лікаря України. Вони різняться в залежності від епідеміологічних зон у державі, та загалом, у школах має обов’язково проводитися температурний скринінг персоналу, заклади мають бути забезпечені дезінфікуючими засобами для дезінфекції рук, поверхонь і підлоги, миючими засобами, рідким милом, паперовими рушниками, захисними масками. На ці потреби депутати спрямували 350 тис. грн. з місцевого бюджету – для того, щоб школи розпочали навчальний рік у безпечних умовах.
Також на капітальний ремонт території Руськополівського ЗДО №2  виділили 250 тис. грн., ще 250 тис. – для облаштування сходів до актового залу та відмостки Тячівського ЗДО №5.
200 тис. грн. спрямували на поточний ремонт їдальні Округлянської ЗОШ І-ІІ ст., 340 тис. грн. виділили на закупівлю комп’ютерної техніки для учнів 1-4 класів, які навчаються за програмою НУШ, 100 тис. грн. – на закупівлю боксів для збереження шкільного дидактичного матеріалу. Таку ж суму виділять на проведення ІФА-тестів на Ковід-19 для педагогів та техперсоналу освітніх закладів ОТГ. 
Серед інших змін до бюджету – виділили кошти з бюджету ОТГ на медикаменти для хворих на цукровий діабет, онкозахворювання, бронхіальну астму, для ветеранів війни та прирівняних до них категорій.
Також затвердили 3 млн грн. субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку – 1 млн грн. на капітальний ремонт у Тячівківській ЗОШ І-ІІ ст., які вдалося отримати на прохання народного депутата Василя Петьовки, та 2 млн. грн. – на роботи у Руськополівській ЗОШ І-ІІІ ст., за сприяння  Валерія Лунченка. Ще 2 млн. грн. надійшли на капітальний ремонт школи в Руському Полі з обласного бюджету. Також надійшла субвенція на ремонт та придбання обладнання для харчоблоків шкільних їдалень. За рахунок цих коштів Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського повністю переобладнає шкільну їдальню.
Крім цього, 155 тис. грн. виділили на виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонти проїзних частин вул.Столичної в Тячеві та вул.Мисливської в с.Лази, а також експертизи проектів «Реконструкція водозабору та споруд очищення вод р.Тиса для питних та господарсько-побутових потреб м.Тячів» та «Реконструкція водоводу від водозабору з р.Тиса до станції очищення води в м.Тячів та дільниці мережі водопостачання від споруд очищення води до перехрестя вулиць Шапошнікова та Ш.Голлоші».
Депутати ухвалили і ряд інших рішень.

Н.Маджара.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу.