Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Замайорів синьо-жовтий стяг на горі Братківській

Замайорів синьо-жовтий стяг на горі Братківській

09:11, 31.08.20
207
Тячівщина / Суспільство / Події / Сільське життя
23 серпня, у День Державного Прапора України, відбулося традиційне підняття синьо-жовтого стягу на найвищій вершині Тячівщини – горі Братківській (1788 м). 

Виконали цю місію голова районної ради Василь Каганець разом з любителями туристичних походів. Таким чином вони привітали своїх земляків з  Днем Державного Прапора України і Днем Незалежності України!
Вл.інф.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.


Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельної ділянки, в межах топо-геодезичної зйомки,  частини вул. Садова в с. Дулово, Тячівського району,  Закарпатської області
Громадські слухання відбудуться   12.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Дулівської сільської ради.