Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Буде спортзал у Тячівці

Буде спортзал у Тячівці

08:43, 07.09.20
206
Тячівщина / Сільське життя / Спорт / Інфраструктура
У селі Тячівка Тячівської ОТГ невдовзі з’явиться простір для активного дозвілля дітей та молоді. Для цього проводять реконструкцію  сільської адмінбудівлі.  Роботи обіцяють завершити за кілька місяців.Найменшим мешканцям  села не вистачає приміщень для якісного дозвілля. В селі – близько двохсот дітей шкільного віку. Серед них багато охочих розвивати свої вміння та здібності у спортивних секціях та гуртках. 
Зараз юні таланти і спортивна надія села змушені тіснитись в одному залі невеликої пристосованої будівлі клубу, в іншій частині якої розмістився сільський комітет.  Староста села Іван Молнар каже: будівництво своєрідного центру дозвілля та спорту конче необхідне для місцевих жителів. 
«Справа в тому, що сільський  клуб – це пристосоване приміщення, і там місця всім не вистачає. У нас займаються багато діточок – хореографічний гурток, греко-римська боротьба, теніс, хоровий і художнього слова. Вмістити всіх неможливо. Тому будуємо цей спортивний зал, щоб було комфортно дітям займатися», – каже очільник села.
Загальна вартість будівництва складає близько двох мільйонів гривень, які виділили з бюджету Тячівської громади.  Новий зал обіцяє стати осередком як  дитячого дозвілля, так і місцем відпочинку молодих сімей. І не тільки. 
Будують відповідно до сучасних норм та вимог. Тут буде кімната для поліцейського, кімната для завідуючого клубом, звичайно, вбиральні, рукомийники і душові. Наразі будівництво іде повним ходом, щоб встигнути здати об’єкт в експлуатацію до холодів. На об’єкті працюють  семеро майстрів. 
Територію довкола спортзалу теж благоустроять. Староста Тячівки І.Ф.Молнар розповідає: об’єкт увійшов до Програми розвитку та благоустрою села, яку щороку подають до Тячівської міської ради. Загалом, за п’ять років існування об’єднаної громади Тячівка отримала близько 30 мільйонів гривень на розвиток села. У селі капітально ремонтують дороги, оновили стадіон, на завершальному етапі – капітальний ремонт школи. Тож є надія, що невдовзі у населеному пункті з’явиться ще один соціально важливий об’єкт, а у дітей та молоді буде більше можливостей для  саморозвитку.
Н.Маджара.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розроляється детальний план
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок частини вул.Головна, в с.Вонігово, Тячівського району, Закарпатської області.
Громадські слухання відбудуться 12.10.2020  року о 10.00 в приміщенні Вонігівської сільської ради.

Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради.