Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Депутатам – про виборчий процес

Депутатам – про виборчий процес

19:13, 12.09.20
211
Тячівщина / Суспільство / Сільське життя / Освіта
Нижньо-Дубівська школа стане філією Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні тридцять третьої сесії Дубівської селищної ради сьомого скликання, яке відбулося 7 вересня. 


Виступив директор Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Й.А.Гарга, який зауважив, що перший етап створення опорного загальноосвітнього закладу наразі завершено, на черзі – питання створення на базі школи філії. Тож вирішено припинити діяльність Нижньо-Дубіської ЗОШ І ст. як юридичної особи шляхом приєднання до Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст., для цього створено й відповідну комісію. Також депутати звернулися до Тячівської районної ради з проханням надати згоду на приєднання Нижньо-Дубівської ЗОШ І ст. до Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст.
На засіданні обговорили й питання про землю. 
На прохання депутатів голова Дубівської територіальної виборчої комісії Віктор Комар дав роз’яснення, як проходитиме виборчий процес.  Зокрема, зауважив, що у Дубівській ОТГ вибори проведуть за пропорційною системою з відкритими списками до місцевої ради, оскільки на території ОТГ є більше 14,5 тис. виборців.
Також Віктор Комар повідомив, що дубівська громада матиме 4 округи. В окрузі с. Калини (4145 виборців), відповідно діятимуть три виборчі дільниці – у приміщеннях сільської ради та двох шкіл, а Дубове розподілено наступним чином: один округ (2753 виборці) – виборчі дільниці у с. Нижній Дубовець та у Дубівському ОЗЗСО І-ІІІ ст., другий округ (4362 виборці) – дільниці, що діятимуть у приміщенні Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 та ЗМТ. Четвертий округ об’єднав село Красна з частиною Дубового - Вітерною (3270 виборців) – виборчі дільниці у Краснянській ЗОШ І-ІІІ ст. та Дубівській ЗОШ І-ІІ ст. №2. Загалом, у майбутній ОТГ буде 26 мандатів.
Так, 13 депутатів обиратимуть виборці на двох Дубівських округах, 6 депутатів – на окрузі, що об’єднав частину Дубового та Красну, ще 7 депутатів – на окрузі у селі Калини.
 Реєстрація кандидатів на посаду селищного голови та депутатів розпочинається 15 вересня й триватиме до 24 вересня.
 Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розроляється детальний план
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок частини вул.Головна, в с.Вонігово, Тячівського району, Закарпатської області.
Громадські слухання відбудуться 12.10.2020  року о 10.00 в приміщенні Вонігівської сільської ради.

Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради.