Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Відбулася сесія Дубівської селищної ради

Відбулася сесія Дубівської селищної ради

09:10, 28.09.20
227
Тячівщина / Місцеве самоврядування / Суспільство / Сільське життя
18 вересня відбулося перше пленарне засідання тридцять четвертої сесії Дубівської селищної ради сьомого скликання. Вела його в.о. селищного голови Василина Руснак, яка ознайомила присутніх з порядком денним. Найперше,  обговорено питання щодо внесення змін до бюджету на другому пленарному засіданні.


Виступив директор КНП «Дубівська лікарня» Ігор Білега та ознайомив присутніх з  питанням, що стосується затвердження тарифів на платні послуги, які надає КНП «Дубівська лікарня». 
Як зауважив Ігор Миколайович, відповідно до проведеної реформи вторинної ланки медицини, тепер Національна служба здоров’я України фінансує заклад тільки на 60%, ще 20 % йде з місцевого бюджету, стільки ж лікарня має сама заробити. Тож для цього і розроблено тарифи на платні медичні послуги, які надає КНП   «Дубівська лікарня». Однак вони будуть платними тільки у тому випадку, якщо особа не матиме направлення від лікаря на їх отримання. 
Наразі розроблено тарифи тільки на платні послуги, які надають у фізкабінеті та масажному кабінеті, рішенням сесії їх затвердили. Надалі буде розроблено тарифи й на інші платні медичні послуги. Зі слів Ігоря Білеги, передбачається, що у лікарні для тих, хто не матиме направлення від сімейного лікаря, буде платне ультразвукове обстеження, а також послуги лабораторії та рентген-кабінету, консультація вузького спеціаліста. 
Затим депутати надали дозвіл на виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію стадіону «Карпати». Наступним рішенням створили комісію, яка контролюватиме якість проведення ремонтних робіт ливневої системи.  
Наприкінці засідання  обговорили земельні питання.
Л. БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.


Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельної ділянки, в межах топо-геодезичної зйомки,  частини вул. Садова в с. Дулово, Тячівського району,  Закарпатської області
Громадські слухання відбудуться   12.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Дулівської сільської ради.