Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » У Нижній Апші і Солотвині навчатимуться у віртуальному просторі

У Нижній Апші і Солотвині навчатимуться у віртуальному просторі

09:33, 28.09.20
383
Тячівщина / Освіта
Школярі Нижньої Апші та Солотвина навчатимуться  віртуально. Ці 2 школи стануть першими в Україні, де застосують таке новітнє обладнання.


Проєкт «Віртуальна реальність єднає Карпати: інтерактивні шкільні лабораторії» втілюється у рамках спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020».
Для 2-х шкіл на Закарпатті (у Нижній Апші та Солотвині) закуплять 40 пар окулярів віртуальної реальності, а також 17 нових комп’ютерів та інше обладнання. Окрім цього, проведуть спеціальне навчання для вчителів інформатики по SCRatch програмуванню,  по застосуванню технологій віртуальної реальності для вчителів пілотних шкіл.
– За допомогою цих окулярів учні зможуть побачити, як серце людини працює зсередини, або як риби плавають в океані. Усе це робиться, аби підняти інтерес дітей до навчання, – розповів директор Агенції регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Михайло Данканич.
Загальний бюджет проєкту складає 332,5 тисяч євро (внесок ЄС – 299 тис євро) на українську та румунську сторону загалом.
Вл.інф.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.


Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельної ділянки, в межах топо-геодезичної зйомки,  частини вул. Садова в с. Дулово, Тячівського району,  Закарпатської області
Громадські слухання відбудуться   12.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Дулівської сільської ради.