Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Сучасна асфальтівка проляже через Тячів

Сучасна асфальтівка проляже через Тячів

09:13, 12.10.20
343
Тячівщина / Інфраструктура
У ці дні кипить робота на головній вулиці міста – її капітально  ремонтують. Терплять незручності його мешканці, гості, водії, адже головна артерія  сполучення в такому стані, що, здається, відкопали  дорожнє покриття, намощене ще з незапам’ятних часів. Тут працюють шляховики ТОВ «ШБУ-77», яке стало  переможцем тендеру на ремонтні роботи автодороги Н-09 Мукачево – Рогатин.

Загалом вулиця має протяжність більше трьох кілометрів – від міського стадіону до дамби на виїзді у бік Бедевлі. Поки що тривають підготовчі роботи. Найновішою, сучасною спецтехнікою дорожники фрезерують старе багатошарове асфальтне покриття, аж із вимощеною на самому низу бруківкою. Вивозять суміш для переробки і подальшого використання для нижнього крупнозернистого  шару асфальтобетону. Замінюють стару мережу водовідливу і каналізаційних колодязів, які вже  давно вичерпали свій ресурс і не захищали вулиці Тячева під час злив, а отже нова система водостоків відповідає найсучаснішим стандартам.
Лише після цих клопітких процедур можна буде приступати до прокладання нового покриття. На нижній, як вже згадувалося, крупнозернистий шар буде простелено асфальтобетон товщиною 18 см.
Робота кипить! Як запевнив у телефонній розмові представник міськради І.Я.Клебан, при умові сприятливої погоди ремонт буде закінчено найближчим часом – через 10 днів. Отож бажаємо  ще трішки терпіння всім і сприяння шляховикам. Оновлена основна вулиця Тячева ось-ось порадує його жителів та всіх, хто приїде сюди, не тільки виглядом, а й якістю.
Вл. інф.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.


Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельної ділянки, в межах топо-геодезичної зйомки,  частини вул. Садова в с. Дулово, Тячівського району,  Закарпатської області
Громадські слухання відбудуться   12.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Дулівської сільської ради.