Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Працюватимуть пересувні поштові відділення

Працюватимуть пересувні поштові відділення

09:14, 12.10.20
222
Тячівщина / Суспільство / Інфраструктура
Вже наприкінці жовтня у деяких населених пунктах району працюватимуть пересувні поштові відділення. Про це повідомив територіальний менеджер поштового відділення м.Тячів І.Банк.


Зі слів Ігоря Михайловича, це експериментальний проєкт від Укрпошти, який має на меті покращити якість надання поштових, логістичних і фінансових послуг у селах з малою кількістю населення. Пересувне відділення – це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає до домівки користувача з усіма послугами, що надає пошта, продуктами та навіть ліками. Так, по району їздитимуть 6 спеціальних автомобілів, які вже прибули у Тячів.  У кожному такому авто буде водій, начальник та листоноша. Відповідно до графіка, ці автомобілі їздитимуть до сіл та присілків 1-3 рази на тиждень. Загалом, дислокуватимуться у 25 місцях  району. 
Передбачається, що начальник відділення надаватиме поштові послуги безпосередньо в автомобілі, де селяни зможуть також придбати й товари першої необхідності, а листоноша тим часом розноситиме громадянам кореспонденцію, періодику, соціальні виплати та здійснюватиме кур’єрську доставку. Пересувне відділення працюватиме в певному населеному пункті по кілька годин. За день зможе надати послуги у 2-3 селах.  
У перспективі  пересувні поштові відділення замінять неавтоматизовані відділення у селах району. 
Л.Білак.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.


Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельної ділянки, в межах топо-геодезичної зйомки,  частини вул. Садова в с. Дулово, Тячівського району,  Закарпатської області
Громадські слухання відбудуться   12.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Дулівської сільської ради.