Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Робота не припиняється, однак змінився формат

Робота не припиняється, однак змінився формат

09:28, 12.10.20
247
Тячівщина / Культура
У районному будинку культури відбувся районний семінар працівників галузі на тему: «Організація роботи клубно-бібліотечних та музейних закладів в умовах пандемії «Covid-19» та адміністративної реформи». У роботі семінару взяли участь  Шетеля Наталія Ігорівна – директор Ужгородського університету культури і мистецтва, заслужений працівник культури України, Гудак Василь Антонович – начальник відділу культури Тячівської районної державної адміністрації, Петер Едіта Балинтівна – в.о.начальника відділу культури, молоді та спорту Тячівської міської ради. Розпочалася зустріч показовим масовим заходом: «Ми за мир у всьому світі»
 

У концертній програмі інформаційної години були задіяні Віталіна Шийка – викладач Драгівської дитячої школи мистецтв, Даяна Фера – художній керівник будинку культури с.Ганичі, танцювальний колектив будинку культури с.Руське Поле (керівник –Світлана Орос), вокальний дует викладачів Тячівської дитячої школи мистецтв у складі Андріани Поп та Ірини Турчиняк.
Відкрив семінар  Василь Антонович Гудак, який привітав гостей і працівників культури району, побажав усім плідної роботи. Відтак  Наталія Йосипівна Сасин – в.о.директора РБК, запросила до слова Едіту Балинтівну Петер, котра розповіла про роботу закладів культури ОТГ в умовах карантину. Потім слово мала Наталія Ігорівна Шетеля. 
Про «Особливості роботи бібліотек Тячівщини в умовах карантину» розповіла Наталія Каролівна Нодь – завідувачка методичного відділу центральної районної бібліотеки. Консультацію «Бібліотека: мотивація до читання та активний учасник процесу формування національно-патріотичної свідомості дітей» підготувала Федина Вікторія Василівна – завідувачка районної бібліотеки для дітей. Питання "Пріоритетні напрямки краєзнавства як дійовий засіб патріотичного виховання молоді в закладах культури " розкрила Діана Іванівна Шпілка. Присутні подивилися фрагмент фільму спільного проєкту клубно-бібліотечних та музейних працівників: «Збір та обробка видів народного декоративно-прикладного мистецтва як елементів нематеріальної культурної спадщини» про талановиту ткалю й вишивальницю з с.Новоселиця  Марію Проданець. 
На завершення семінару Марина Шобей – провідний методист районного методичного центру, дипломантка онлайн-конкурсів та фестивалів, виступила з власною піснею «Золота осінь». Присутні із задоволенням оглянули розміщену у фойє будинку культури виставку малюнків «Мир дітям планети Земля», а також колекцію тарілок з глини та ляльок-мотанок, яку показала Мар’яна Бордунова, викладач Тячівської ДШМ, вишиті рушники презентувала Ніла Гарбуз, зав. історико-краєзнавчого музею ім.С.Вайди с.Дулово. Працівники закладів культури отримали відповідні методичні матеріали та сценарії масових заходів.
Наталія Сасин, в.о. директора РБК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.


Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельної ділянки, в межах топо-геодезичної зйомки,  частини вул. Садова в с. Дулово, Тячівського району,  Закарпатської області
Громадські слухання відбудуться   12.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Дулівської сільської ради.