Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Концерт і посвята в першокласники

Концерт і посвята в першокласники

09:30, 12.10.20
223
Тячівщина / Культура / Події
1 жовтня, в Міжнародний день музики, Тячівська ДШМ організувала концерт з нагоди свята та провела традиційну посвяту у першокласники.
Цьогоріч школа прийняла 46 новачків, серед яких майбутні музиканти, танцюристи та художники. Загалом, у закладі навчаються 270 учнів. З них 158 – опановують гру на різних музичних інструментах, а інші –  хореографію та образотворче мистецтво. Навчальний процес у закладі розпочався, як зазвичай, 1 вересня. 

Зі святом викладачів учнів та їх батьків привітали директор Тячівської ДШМ Андрій Іващук та в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Тячівської міської ради Едіта Петер. 
Багатьом викладачам Тячівської ДШМ вручили відзнаки з нагоди свята. А юні артисти демонстрували свою майстерність і таланти. Грали на фортепіано, скрипці, баяні, саксофоні та гітарі, співали й танцювали. Глядачі, як і годиться, винагороджували дітей щедрими оплесками. Під час карантину багато учнів школи брали участь у різноманітних онлайн-конкурсах, в яких  стали переможцями та призерами. Викладачі кажуть: хай не кожному з учнів судилося стати відомим музикантом чи художником, але, поза сумнівом, мистецька освіта – великий плюс для розвитку дитини.  
Упродовж концерту малеча не нудьгувала. Для них підготували цікаві загадки про музичні інструменти. А на завершення свята першокласникам вручили символічні медалі. Наступного року вже вони вітатимуть зі сцени новачків. А педагоги школи мистецтв сподіваються, що надалі епідситуація дозволятиме дітворі навчатись у звичному режимі та частіше виступати на сцені.  
Н.МАДЖАРА.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.


Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельної ділянки, в межах топо-геодезичної зйомки,  частини вул. Садова в с. Дулово, Тячівського району,  Закарпатської області
Громадські слухання відбудуться   12.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Дулівської сільської ради.