Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » Голова Закарпатської ОДА перевірив, як відбувається реконструкція першого поверху Тячівської районної лікарні під відділення екстреної меддопомоги

Голова Закарпатської ОДА перевірив, як відбувається реконструкція першого поверху Тячівської районної лікарні під відділення екстреної меддопомоги

09:17, 16.11.20
213
Тячівщина / Влада
Олексій Петров проінспектував Тячівську районну лікарню.
У вересні тут розпочався капітальний ремонт з переплануванням першого поверху акушерсько-гінекологічного корпусу під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги.

«Цей проєкт перебуває під контролем Уряду, ним безпосередньо опікується Прем’єр-міністр», – зауважив Олексій Петров під час робочої поїздки на Тячівщину у червні, коли очільник області оглянув цей медичний заклад.
Відділення екстреної медичної допомоги передбачає негайне надання ургентної допомоги пацієнту. «Швидка» доставить його до відділення, до боксу з клімат-контролем. Пацієнт може пройти обстеження на комп’ютерному томографі, рентгені, УЗД-обстеження, магнітно-резонансну томографію. У відділенні буде лабораторія та мала операційна, де за потреби хворому одразу нададуть допомогу. Також тут передбачено перебування пацієнта протягом доби, звідки його потім переведуть до інших профільних відділень для подальшого лікування. Цей задум добрий тим, що не втрачається час, котрий дуже важливий для життя та здоров’я пацієнта.
Загальна кошторисна вартість об’єкта – понад 13,7 млн грн.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.