Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Олексій Петров зустрівся з новообраними головами ОТГ

Олексій Петров зустрівся з новообраними головами ОТГ

09:12, 16.11.20
180
Тячівщина / Влада
Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, в рамках робочої поїздки на Тячівщину, провів зустріч з новообраними головами ОТГ району. 
Серед учасників зустрічі – народний депутат України Михайло Лаба, голова Тячівської РДА Тімур Аверін та перший заступник Олександр Шеверя.

Насамперед очільник ОДА привітав голів громад з перемогою на виборах і наголосив на великій відповідальності та обов’язках, можливих викликах, які з’являються під час формування спроможних громад. Зокрема,  що стосується управління, бюджетів, ресурсів, активів та інших зобов’язань. Наголосив, що державою й надалі будуть виконуватися заплановані програми в напрямку розвитку інфраструктури доріг, Ннової української школи, сільської медицини,  а також проектів  ДФРР тощо.   
– Цьогоріч область отримала 370 млн. грн. на місцеві дороги, ремонти будуть продовжуватися, оскільки якісні дороги – це основа основ розвитку ОТГ, – наголосив очільник області. 
Що стосується обласних регіональних програм, які  були згорнуті через Ковід-19,  то є сподівання, що вони  фінансуватимуться з наступного року.
Велика можливість для участі в транскордонній діяльності, в області діє Агентство регіонального розвитку, яке вже на сьогодні співпрацює з 5-ма міжнародними фондами. 
Також вирішується питання передачі земель у громади, що є цінним ресурсом для залучення інвестицій і подальшого розвитку територій. 
До присутніх також звернувся народний депутат Михайло Лаба, який  закликав голів ОТГ до активної участі в різного роду проєктах.  «Громади виходять на прямі міжбюджетні відносини з державою і тому важливим є налагодження ефективної роботи в цьому напрямку», – наголосив він.  
Сприяння і допомога як з боку народних депутатів, так і від ОДА будуть надаватися й надалі.
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.