Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » У Тячеві відбулася перша сесія новообраної міськради

У Тячеві відбулася перша сесія новообраної міськради

09:22, 16.11.20
217
Тячівщина / Влада / Місцеве самоврядування
11 листопада у Тячівському міському кінотеатрі ім.Т.Шевченка відбулося засідання першої сесії Тячівської міської ради 8-го скликання.
Передусім, голова Тячівської міської ТВК Андрій Дзюбак поінформував присутніх про підсумки виборів депутатів та міського голови і визнання їх повноважень.


Так, депутатами нового складу міськради стали (за алфавітом): Белені Габріелла Золтанівна, Белоцький Юрій Адамович, Білич Андрій Іванович, Бобрушко Євгенія Іванівна, Болаж Еріка Золтанівна, Думнич Тетяна Василівна, Етвеш Людвік Людвікович, Кейкеші Олександр Амбрушович, Клебан Іван Ярославович, Ключкей Василь Васильович, Ключкей Юрій Юрійович, Крічфалушій Іван Іванович, Кус Василь Іванович, Куцина Іван Михайлович, Макусій Богдан Юрійович, Манзюк Василь Михайлович, Палінкаш Іван Олегович, Патяник Василь Іванович, Попович Михайло Михайлович, Рабаджи Сергій Васильович, Рибар Леонід Петрович, Тиводар Ігор Михайлович, Феєр Іван Федорович, Фіцай Іван Іванович, Шелевер Мар’яна Василівна.
Також, за інформацією ТВК, найбільше голосів виборців набрав чинний міський голова Іван Іванович Ковач (4076).
Отож він і депутати склали присягу, зобов’язуючись усіма своїми діями дбати про благо об’єднаної громади, гідно представляти своїх виборців, відстоювати їх права і свободи, додержуватися Конституції України, законів України, Статуту Тячівської міської ОТГ, сумлінно виконувати свої обов’язки, та отримали посвідчення. Іван Ковач подякував виборчій комісії за роботу та, звертаючись до депутатів, зазначив, що налаштований на відкриту та послідовну роботу як з кожним депутатом, так і з комісіями та політичними партіями.
«Я особисто зроблю все для того, щоби наша спільна робота була направлена на ті цілі, для яких нас обрали», – зауважив очільник Тячівської ОТГ та додав, що серед депутатів є багато молоді, але є й такі, які працюватимуть вже четверте скликання, були депутатами районної, обласної рад.  
Перейшли до обрання секретаря міської ради. На цю посаду міський голова запропонував кандидатуру Івана Крічфалушія. Таємним голосуванням його підтримали одноголосно.
Наступним рішенням утворили 5 постійних депутатських комісій: з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики; з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та сфери послуг; з питань містобудування, будівництва, ЖКГ та комунальної власності; з питань земельних відносин та охорони природи; з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, національних відносин, міжнародних та зовнішньоекономічних зв’язків. Затвердили положення про них та персональний склад кожної.
Затим сформували керівний склад  міської ради та старост сіл Тячівської міської об’єднаної територіальної громади. Першим заступником міського голови затвердили Владислава Братюка, заступником – Тіберія Мийсароша. Керуючою справами (секретаря) виконкому затвердили Ольгу Решетар. Старостами с.Руське Поле – Діану Чулей, сіл Лази та Округла – Івана Манзюка, в.о. старости с.Тячівка – Андріану Мулу.
Після цього затвердили персональний склад виконкому та тендерний комітет.
Не обійшлося й без бюджетних питань. Зокрема, депутати виділили 100 тис. грн. як співфінансування КНП «Тячівській РЛ» на придбання кисневої станції і таку ж суму – ЦПМСД Тячівської ОТГ на медикаменти для окремих груп населення. Розподілили субвенцію на придбання деззасобів для шкіл громади, виділили кошти на придбання антисептиків та захисних засобів для дитсадків, капітальний ремонт холу Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. з угорською мовою навчання ім.Ш.Голлоші. Виділили кошти і на капітальний ремонт вул.Селянської в с.Руське Поле. Як зазначив Іван Ковач, тендер на ці роботи завершено, договір підписано, тож роботи повинні розпочатись.
Н.МАДЖАРА.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.