Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Сесія Нересницької сільської ради: затвердили персональний склад виконавчого комітету та постійних депутатських комісій

Сесія Нересницької сільської ради: затвердили персональний склад виконавчого комітету та постійних депутатських комісій

08:55, 21.12.20
839
Тячівщина / Місцеве самоврядування / Сільське життя
11 грудня відбулося друге пленарне засідання першої сесії Нересницької сільської ради восьмого скликання. Роботою сесії керував сільський голова Василь Гасинець. У залі зареєструвалися 24 з 26 депутатів. 

Василь Іванович ознайомив присутніх з порядком денним. Після цього заслухали питання щодо підсумку виборів депутатів Нересницької сільської ради та Нересницького сільського голови і визнання їх повноважень. Оскільки новообрані депутати -  Василь Олексій та Любов Руснак на першому пленарному засіданні сесії були призначені старостами сіл громади, тож склали мандати. Відтак, до депутатського корпусу увійшли два нові обранці – це Іван Михайлович Сойма та  Мирослава Михайлівна Дем’янчук. Вони склали присягу та отримали посвідчення депутатів.
Затим присутні перейшли до розгляду наступних питань порядку денного. Так, утворили 5 постійних депутатських комісій: з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики; з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та сфери послуг; з питань містобудування, будівництва, ЖКГ та комунальної власності; з питань земельних відносин та охорони природи; з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, національних відносин, міжнародних та зовнішньоекономічних зв’язків. Затвердили положення про них та персональний склад кожної.
 Наступним рішенням утворили та затвердили персональний склад виконавчого комітету. До нього увійшли: голова виконавчого комітету – Василь Іванович Гасинець, секретар виконавчого комітету - Марія Петрівна Русин, членами виконавчого комітету стали: Василь Юрійович Кустрьо – перший заступник сільського голови, Михайло Михайлович Фіцай – заступник, керуючий справами виконавчого комітету, Роман Іванович Каптола – староста сіл Терново, Вишоватий, Петрушів, Анатолій Васильович Фіцай – староста села Ганичі, Любов Василівна Руснак – староста села Тарасівка, Василь Михайлович Олексій – староста сіл Широкий Луг, Фонтеняси, Пригідь, Михайло Іванович Томишинець – староста сіл Новоселиця, Тисалово, Василь Васильович Кошілка – директор Тячівського районного центру зайнятості, Юрій Іванович Фіцай – приватний підприємець, Микола Миколайович Дьолог – землевпорядник, Марія Іванівна Мідянка – вчитель, Мирослава Михайлівна Павлишинець – директор Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст., Михайло Миколайович Шваб – приватний підприємець, Петро Петрович Заяць – безробітний,  Петро Петрович Фіцай –  приватний підприємець, Іван Юрійович Рошканюк –  завідувач дошкільного навчального закладу, Василь Михайлович Бокоч – головний спеціаліст департаменту екології та природніх ресурсів Закарпатської області, Володимир Миколайович Шпак – головний інженер філії «Тячівський райавтодор», Василь Васильович Федурцьо – депутат Закарпатської обласної ради, Квіта Василівна Костевич – безробітна.
Обранці проголосували за внесення змін та доповнень до структури та штатного розпису виконавчого комітету Нересницької сільської ради та затвердили типове положення про сільський комітет.
Депутати затвердили розпорядження сільського голови та прийняли рішення щодо статуту Нересницької сільської ради. 
Також затвердили положення щодо порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування сільської ради в новій редакції. Проголосували за початок реорганізації Тарасівської, Новоселицької, Широколузької, Тернівської, Ганичівської сільських рад шляхом приєднання до Нересницької сільської ради.
Також обранці прийняли рішення щодо прийняття у комунальну власність з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 384,7533 га, яка розташована за межами населених пунктів на території Широколужанської та Тарасівської сільських рад.
Наприкінці засідання затвердили адміністративну послугу, яка надається Нересницькою сільською радою та її виконавчим комітетом. 
Вл.інф.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу. 


Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.