Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Поставили завдання – відновити будівництво об’єкту

Поставили завдання – відновити будівництво об’єкту

08:16, 05.04.21
96
Тячівщина / Здоров'я
За дорученням голови Закарпатської ОДА його перший заступник Мирослав Білецький відвідав будівництво потужної для області туберкульозної лікарні на 100 ліжок у с.Нижня Апша. 
Нині тут виникли труднощі, які ускладнюють та сповільнюють роботу. 

«У минулому році в області закрили кілька туберкульозних відділень. Тому питання будівництва нової спеціалізованої лікарні із сучасним обладнанням не просто актуальне, а й соціально значиме. Взяв цей об’єкт під особистий контроль. Ми не можемо собі дозволити втратити довіру та підтримку європейських партнерів і порушити взяті на себе зобов’язання», – зазначив Мирослав Білецький.
У 2018 році Міністерство фондів та регіональної політики Республіки Польща та Департамент охорони здоров'я Закарпатської обласної державної адміністрації підписали Грантову угоду «Зменшення ризику епідемії туберкульозу».
Пресслужба Закарпатської ОДА.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу.