Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » Речовий ринок у Тячеві припиняє діяльність

Речовий ринок у Тячеві припиняє діяльність

09:05, 24.05.21
197
Тячівщина / Економіка / Суспільство / Важливо
Тячівська міська рада інформує, що стихійний речовий ринок по вул. Голлоші, який незаконно діяв у центрі м.Тячів (поруч з рестораном «Україна»), припиняє діяльність з причини зміни користувача земельної ділянки.

Судами різних інстанцій підтверджено правомірність дій Тячівської міської територіальної громади.
Зокрема, 28 вересня 2011 року Тячівським районним судом ухвалено рішення у справі № 2-а-2709/11, яким зобов’язано мале приватне підприємство «Гранат» припинити стихійну торгівлю на земельній ділянці біля ресторану «Україна».
Судом апеляційної інстанції (Львівським апеляційним адміністративним судом) 25 вересня 2013 року рішення суду І-ої інстанції залишено без змін. Зазначене судове рішення є чинним станом на сьогоднішній день.
31 березня 2015 року Вищим адміністративним судом України ухвалено рішення у справі № 800/51540/13, яким залишено в силі рішення Тячівського районного суду та  Львівського апеляційного адміністративного суду.
21 квітня 2016 року господарським судом Закарпатської області  ухвалено рішення у справі № 907/799/15, яким визначено недійсним та скасовано Державний акт серії ЗК 011 № 00036 від 17 червня 1994 року на право постійного користування земельною ділянкою площею 0,325 га, виданий малому приватному підприємству «Гранат» для відкриття платної стоянки і речового ринку.
Судом апеляційної інстанції (Львівським апеляційним господарським судом) справу розглянуто 6 липня 2016 року та рішення суду І-ої інстанції залишено без змін. Зазначене судове рішення є чинним станом на сьогоднішній день.
29 березня 2017 року господарським судом Закарпатської області  ухвалено рішення у справі № 907/134/17, яким зобов’язано мале приватне підприємство «Гранат» повернути Тячівській міській раді земельну ділянку за кадастровим номером 2124410100:07:006:0212.
Судом апеляційної інстанції (Львівським апеляційним господарським судом) 6 червня 2017 року рішення суду І-ої інстанції залишено без змін. Зазначене судове рішення є чинним станом на сьогоднішній день.
Рішення зазначених судів щодо повернення земельної ділянки Тячівській міській раді мале приватне підприємство «Гранат» не виконало. За згаданим фактом зареєстровано кримінальне провадження, яке розслідується Тячівським відділом національної поліції.
З метою врегулювання спору між міською радою та МПП «Гранат» в правовому полі виконкомом міської ради 26 січня 2016 року розглянуто питання «Про припинення функціонування в місті Тячів закладів громадського харчування за відсутності дозволу на їх експлуатацію», зокрема, про заклад харчування, який функціонує без необхідних дозвільних документів на земельній ділянці, що використовується МПП «Гранат». Однак, рішення виконкому від 26.01.2016 року №1 з цього приводу посадовими особами малого підприємства не виконано, незважаючи на те, що згадане рішення виконкому надіслано МПП «Гранат» 29.01.2016 року. 
Листом Тячівської міської ради від 11 липня 2017 року №02-25/472 приватному підприємству «Гранат» запропоновано узаконити відносини щодо використання земельної ділянки (кадастровий номер 2124410100:07:006:0212) на умовах договору оренди та права користування для функціонування закладу громадського харчування та стоянки автомобілів. Відповіді на конструктивні пропозиції від МПП «Гранат» міською радою не отримано.
16 січня 2019 року Тячівська міська рада в черговий раз звернулась до посадових осіб МПП «Гранат» та державної виконавчої служби з вимогою добровільного врегулювання конфлікту щодо користування земельною ділянкою. Але її пропозиції проігноровано.
Окрім надісланих офіційних звернень до посадових осіб МПП «Гранат», міською радою неодноразово проводились зустрічі з представниками підприємства щодо врегулювання проблеми припинення діяльності стихійного ринку та незаконного використання земельної ділянки. Підсумки проведених заходів до конкретних домовленостей не призвели.
В зв’язку з цим тридцять п’ятою сесією сьомого скликання Тячівської міської ради від 17 грудня 2019 року №4260 було прийнято рішення про продаж права оренди земельної ділянки площею 0,2287 га комунальної власності територіальної громади на аукціоні.
За підсумками аукціону, що відбувся 1 квітня 2021 року, право оренди на цю земельну ділянку продано за 1,5 млн. грн. Згадану суму платежів покупцем внесено в дохід бюджету територіальної громади, вона буде спрямована радою на вирішення проблем соціально-економічного розвитку населених пунктів.
Водночас Тячівською міською радою з метою захисту інтересів підприємців, що здійснювали діяльність на ринку по вул. Голлоші, прийнято рішення щодо виділення земельної ділянки для розміщення речового ринку по вулиці Промисловій у м. Тячів від 14.06.2019 року. Всі суб’єкти підприємницької діяльності можуть оформити право здійснення торгівлі на зазначеній території відповідно до чинного законодавства. Суб’єктам підприємницької діяльності, що зареєстровані на території Тячівської міської територіальної громади та здійснювали торгівлю з самовільно встановлених торгових ларків на території земельної ділянки, переданої в оренду, запропоновано врегулювати місце розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності поруч з територією ресторану «Україна».
Пресслужба Тячівської міської ради.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
У Дубовому та Ужгороді відзначать 100-ліття з дня народження Івана Чендея
20 травня на ужгородській садибі знаного українського письменника Івана Чендея відзначать 100-річчя від дня народження першого закарпатського Шевченківського лауреата-прозаїка. 

Шановні читачі!
«Укрпошта» розпочала передплатну кампанію на 2022 рік. Тож віднині можна оформити передплату на тячівську районну газету «Дружба» у всіх стаціонарних і пересувних поштових відділеннях.


Фільм «Закарпаття» Шона Вільямса показуватимуть в Тячеві 25 серпня
Повнометражний фільм «Zakarpattia» (США/Україна 2018, 85 хв) від Q&A, режисером якого є Шон Вільямс, презентуватимуть у м. Тячів в картинній галереї ім. Ш.Голлоші, 25 серпня 2021 року о 16.00. (Вхід вільний, захід проводитиметься з дотриманням карантинних норм.)
Він знімався у 2013-2016 роках. Прем’єра відбулася у Бухаресті у 2018 році. Був показаний у США, Румунії та Німеччині. У 2021 році відзначений як «один з найкращих музичних документальних фільмів про традиційну музику в Україні сьогодні».

Центральна вулиця с. Добрянське перекрита
На офіційній сторінці Вільховецької ТГ поміщено повідомлення, яке зацікавить усіх водіїв. А саме: у зв’язку з асфальтуванням центральної вулиці у с. Добрянське, проїзд вантажного транспорту на цій ділянці, починаючи з суботи 21 серпня і на період робіт, заборонений.
Об’їзд – через Нересницю і Тересву.
Рух легкових автомобілів також буде обмежений. Радимо користуватись об’їздом через вулиці Жовтнева і Миру. Дякуємо за розуміння!
Вл.інф.