Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Поділились досвідом, зробили намітки

Поділились досвідом, зробили намітки

08:48, 12.03.18
242
Культура
Поділились досвідом, зробили наміткиНещодавнои клубно-бібліотечні та музейні працівники району зібралися на спільний семінар-практикум «Збереження та відродження історико-духовної та культурної спадщини в районі. Витоки і сьогодення».

Відкрив його  начальник відділу культури райдержадміністрації В.А.Гудак.
Розмова торкалась цілого ряду питань, зокрема, таких, як «Культурно-просвітницька діяльність закладів культури по збереженню нематеріальної культурної спадщини» (директор РМЦ Н.Й.Сасин), «Розвиток та сучасні підходи в роботі бібліотек з питань культурної спадщини» (директор ЦБС  І.С.Ключкей), «Культура. Бібліотека. Діти: збереження і формування духовної спадщини в інформаційному просторі» (провідний бібліотекар ЦДБ – А.В.Сасин), «Любительські об’єднання та клуби за інтересами як одна з форм роботи з талановитими людьми Тячівщини» (провідний методист РМЦ В.І.Кут).
Досвідом роботи поділилися зав. бібліотеки с. В.Уголька – Г.М.Апшай, зав. етнографічного музею «Сріберна земля» с.Грушово – Л.М.Тегза, зав. виставкової зали РБК, голова ГО – Л.Ю Бобрушко, директор будинку культури с.Ганичі – Н.В.Фіцай.
Розрядку в хід серйозної роботи вніс фольклорний колектив працівників клубно-бібліотечних закладів углянського куща уривком з дійства «Углянське хрещіння».
На завершення працівники культури переглянули відео-п’єсу Ю.Драгун «Як дідо козу продавав» у виконанні учасників театрального гуртка «Барвисті метелики» Центральної дитячої бібліотеки.
Поділились досвідом, зробили наміткиПоділились досвідом, зробили намітки
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.