Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Майстер-клас від старожилів

Майстер-клас від старожилів

08:45, 02.07.18
248
Культура / Суспільство / Сільське життя / Освіта
 Майстер-клас від старожилівНещодавно працівники Нересницького будинку культури та бібліотеки М.М.Гасинець та  Н.В.Тяско зорганізували цікавий  масовий захід з участю сільських старожилів «Закарпатська минувшина». Запрошені Марія Цямко – пряділя, та Василина Гасинець – вишивальниця розповідали учасникам зустрічі про давні традиції рукомесництва, зокрема про те, як у минулому жінки пряли, ткали, вишивали… Марія Цямко (якій уже 82 роки, а вона ще й зараз пряде, в’яже), показувала дівчатам, як чесати вовну на «щіті», потім навила на кужіль і навчала прясти. Найспритнішими послідовницями  виявились Аліна Бедевельська та Вікторія Стенавська.

 Василина Гасинець розказувала юнкам про різні види вишивок, які колись були популярними. Це – вишивка гладдю, ялинка, півхрестик. Рената Сугай, Дарина Свистак, Андріана Фединець та Наталія Габор попросили   й їх навчити  вишивати хрестиком, а також підбирати кольори ниток. На закінчення зустрічі М.П.Цямко згадала, як цікаво було давно на нересницьких вечорницях, ще й заспівала гарні коломийки.
М.Гасинець, директор Нересницького СБК.
Майстер-клас від старожилівМайстер-клас від старожилів
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.