Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Письменниця з Красної видала свій перший роман-есе

Письменниця з Красної видала свій перший роман-есе

10:41, 08.01.19
324
Культура / Знай наших
Приємний подарунок під завісу 2018 року отримала письменниця з Красної Тетяна Грицан-Чонка – її перший роман-есе «Живі двері, або Я – спіле Яблуко віків. Я – Жінка…» вийшов друком  у видавництві «Український пріоритет», що у Києві. А редактором видання є Володимир Шовкошитний. 



Хоч для авторки це вже 11 книга творів, однак перші 10 збірок були лише поетичними. А нова книга стала для неї  першою значимою спробою заявити про себе як прозаїка. 
Як зазначено в анотації до видання, це твір про те, як на Карпатських полонинах споконвіків, від самого початку світу живуть Олені. Ар – мудра олениця, глава Роду. Мі-Ра – допитливий внук, що хоче пізнати чуття, перевтілення, прагнення, мислення, взаємозв’язок всього живого і неживого, таїни життя на землі, зародження і смерть. Ар йому допомагає, наставляє, як цілий рід Оленів. Звеличення роду, його продовження за будь-яких обставин стає апофеозом інтелектуального роману-есе. І ця тема стає  провідною у всіх 65 есе, які й об’єднані у один художній твір – роман.
Афористичність, використання нових  поетичних образів, зі свідомим акцентуванням свіжих метафор, з переходом на розмовну інтонацію і лексику. Це і поезія у прозі, й елементи наукового нарису, і філософського трактату. Але передусім це жива, свіжа і завжди несподівана думка.
Вл. інф. 
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.