Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Коли слово бринить на струнах душі…

Коли слово бринить на струнах душі…

15:07, 04.03.19
574
Культура / Суспільство / Освіта
Рідний край для людини любий та цікавий завжди. Він – частка тієї сили, яку людина зберігає протягом усього життя.  
Саме про це йшлося під час зустрічі школярів з митцями слова «Поетична світлиця», присвяченої літературі рідного краю. Наші односельці Ірина Михайлівна Голубка та Іван Михайлович  Бабич радо погодилися відвідати школу, щоб зустрітися, поспілкуватися, познайомити молодших школярів з творчими набутками. 

Гості знайомили дітей із своєю  творчістю, розповідали  про дитинство,читали вірші, ділилися враженнями та переживаннями.
Поезія Ірини Михайлівни ніби перегукується з поезією Лесі Українки, у ній бринять мотиви захоплення красою довкілля, співами солов’я, йдеться про дівочу долю, щастя, кохання. Ось хоча б: «… І бачу світ у сяйві сонця та синь небесної краси», або « Я вип’ю сповна келих щастя, що долею мені дана». У віршах «Матері», «Благословляйте жінку», «Доля», «Створи себе сама», «Одкровення», «Дорога до храму», «Квіти мого життя»  оспівані сімейні цінності: повага до батьків, любов до рідних, духовні почуття. Ірина Михайлівна написала понад 120 віршованих творів, деякі з них друкувалися в районних газетах «Дружба» і «Тячів».
Свої перші вірші Іван Михайлович написав ще в шкільні роки. Це були вірші-загадки, байки. Після одруження життя набрало нового змісту. Кохана дружина Тетяна, народження синочків надихали творця до написання ліричних творів, пронизаних родинними почуттями.З глибокою любов’ю змальовує він рідне село.
Серед 400 віршованих творів Івана Михайловича можна знайти  казки,  вірші-загадки, балади, байки. Вони навіяні роздумами про глибинний сенс життя, людське покликання, добро і зло… 
Учні слухали розповіді гостей, читали їхні твори, залюбки фотографувалися. 
Вони почерпнули чимало цікавого з поетичного джерела їхньої творчості, перейнялися гордістю за односельців, які доводять, що витоки справжньої поезії криються в любові до рідної землі.
Любов Пригара, заст.директора Углянської ЗОШ І-ІІІ ст. 
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.