Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Коли слово бринить на струнах душі…

Коли слово бринить на струнах душі…

15:07, 04.03.19
257
Культура / Суспільство / Освіта
Рідний край для людини любий та цікавий завжди. Він – частка тієї сили, яку людина зберігає протягом усього життя.  
Саме про це йшлося під час зустрічі школярів з митцями слова «Поетична світлиця», присвяченої літературі рідного краю. Наші односельці Ірина Михайлівна Голубка та Іван Михайлович  Бабич радо погодилися відвідати школу, щоб зустрітися, поспілкуватися, познайомити молодших школярів з творчими набутками. 

Гості знайомили дітей із своєю  творчістю, розповідали  про дитинство,читали вірші, ділилися враженнями та переживаннями.
Поезія Ірини Михайлівни ніби перегукується з поезією Лесі Українки, у ній бринять мотиви захоплення красою довкілля, співами солов’я, йдеться про дівочу долю, щастя, кохання. Ось хоча б: «… І бачу світ у сяйві сонця та синь небесної краси», або « Я вип’ю сповна келих щастя, що долею мені дана». У віршах «Матері», «Благословляйте жінку», «Доля», «Створи себе сама», «Одкровення», «Дорога до храму», «Квіти мого життя»  оспівані сімейні цінності: повага до батьків, любов до рідних, духовні почуття. Ірина Михайлівна написала понад 120 віршованих творів, деякі з них друкувалися в районних газетах «Дружба» і «Тячів».
Свої перші вірші Іван Михайлович написав ще в шкільні роки. Це були вірші-загадки, байки. Після одруження життя набрало нового змісту. Кохана дружина Тетяна, народження синочків надихали творця до написання ліричних творів, пронизаних родинними почуттями.З глибокою любов’ю змальовує він рідне село.
Серед 400 віршованих творів Івана Михайловича можна знайти  казки,  вірші-загадки, балади, байки. Вони навіяні роздумами про глибинний сенс життя, людське покликання, добро і зло… 
Учні слухали розповіді гостей, читали їхні твори, залюбки фотографувалися. 
Вони почерпнули чимало цікавого з поетичного джерела їхньої творчості, перейнялися гордістю за односельців, які доводять, що витоки справжньої поезії криються в любові до рідної землі.
Любов Пригара, заст.директора Углянської ЗОШ І-ІІІ ст. 
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.