Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Талант, помножений на працю

Талант, помножений на працю

08:10, 29.07.19
146
Культура / Про людей хороших
Люди, які присвятили себе культурі, наділені  особливою енергетикою, вони талановиті, привітні, щирі, з багатим внутрішнім світом та чудовим почуттям гумору. Саме таким є Василь Антонович Гудак – начальник відділу культури Тячівської РДА. Будь-яка справа, за яку б він не брався, розвивається і живе його творчим завзяттям. Хороший керівник, чудовий музикант, товариська людина, Василь Антонович належить до тих неординарних особистостей, які зуміли не тільки розвинути свій талант, а й запалюють в інших непереборний потяг до мистецтва і краси, яка нас оточує.

...29 липня 1969 року в тересвянській родині Антона і Василини Гудаків народився син Василь. Дитинство минало у теплій, дружній атмосфері. Обом синам – Володимиру та Василеві – батьки прищеплювали інтерес й шанобливе ставлення до духовних скарбів, зокрема, до мистецтва. Адже саме глава сімейства Антон Іванович – віртуозний музикант-самородок, помітивши в синів природні здібності й потяг до музики, подав їм перші уроки гри на скрипці, сопілці, цимбалах, з яких у обох і розпочався шлях у професійне мистецтво. Тож Василь, після закінчення навчання у Тересвянській музичній школі (по класу баяна) вступив до Ужгородського музичного училища, де успішно поєднував теорію з практикою, виступаючи у складі кількох колективів, зокрема, першої «п’ятірки» ансамблів народної музики «Ужгород». А в 1988 році юнак став студентом Київського державного інституту культури і продовжив відточувати виконавську майстерність як артист оркестру Національного театру «Берегиня».
Коли студентські роки зосталися позаду, повернувся до рідного селища й приступив до викладання в Тересвянській ДШМ. Керував оркестром народних інструментів, концертував у родинному ансамблі Гудаків, який по сьогодні очолює Антон Гудак.
У 1996 р. Василь Антонович отримав призначення на посаду директора Дібрівської, а через рік – Тересвянської школи мистецтв, якою керував аж до 2008 року. Здібного організатора, талановитого музиканта звідси й призначили начальником відділу культури РДА.
За роки  керівництва галуззю в культурному житті району відбулося чимало позитивних змін – з’явилися нові мистецькі колективи, нові відділення в ДШМ, картинна галерея ім. Ш.Голлоші, студія звукозапису. Суттєво покращилась матеріально-технічна база закладів, капітально відремонтовано приміщення РБК, клубні приміщення, бібліотеки, закуплено сценічний одяг, технічне обладнання, – це далися взнаки чудові якості керівника, умілого організатора й доброго господарника.
Та, перейшовши на адміністративну роботу, Василь Антонович залишився людиною мистецтва – він продовжує розкривати  власний невичерпний  потенціал і в складі родинного ансамблю Гудаків, і як керівник гурту «Тячівські музики», котрі успішно концертують не лише на рідних теренах, а й за рубежем, на велелюдних, престижних фестивалях.
Так, Василь Антонович – людина неординарна, що відзначається не лишень заповзятливістю керівника, а й безпосередньою участю  в мистецькому процесі. Тож за свою багаторічну працю відзначений знаковими нагородами районного та обласного рівня, Почесною Грамотою Міністерства культури України.
За всім цим – наполеглива, повсякчасна праця, яка вимагає великих зусиль, здібностей та енергії.
Звичайно, важливою складовою життєвої успішності є надійний тил – велика, дружна родина, в якій ювіляр відчуває повсякчасну підтримку і розуміння.
29 липня Василю Гудаку виповнюється славних 50. Файні роки, бо попереду в нього – неозора культурна нива, яку належить ще освоювати й освоювати, засіваючи її золотими зернами мудрості й мистецького хисту. З цієї нагоди, бажаємо Вам, шановний ювіляре, переконливих успіхів та  перемог у благородній справі розвитку й примноження культурних здобутків краю, збереження для наступних поколінь самобутнього народного мистецтва.
Відмінного Вам здоров’я, великого щастя, невичерпного запасу сил  для здійснення нових прекрасних задумів!
Колектив відділу культури РДА.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.