Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Народний вокальний ансамбль «Тисяночка» виступив у Румунії

Народний вокальний ансамбль «Тисяночка» виступив у Румунії

15:05, 07.10.19
65
Культура / Суспільство
29 вересня у селі Вишавська Долина Марамуреського повіту (Румунія) відбулося «Свято української весільної пісні». Захід спрямований на популяризацію та збереження українських весільних традицій та звичаїв. Організаторами виступили Марамуреська філія Союзу українців Румунії та місцева організація СУР.

З-поміж десятка місцевих колективів виступив і народний вокальний ансамбль «Тисяночка» (керівник Олена Вейгеш) з селища Буштино.
«Члени ансамблю виконали ліричні пісні, а наприкінці чудову коломийку – таку саму, як співається і у нашому селі. Вони дуже приємно були вражені тим, що на території Румунії у такому маленькому нашому селі могли почути такі прекрасні коломийки і тим, що у нашому селі говориться гарною українською мовою», – розповідає організатор заходу – голова місцевої організації Союзу українців у Румунії Лідія Співалюк.
«Дякуємо за теплий прийом голові Союзу українців Румунії пану Мирославу Петрецькому, пані Лідіі Співанюк і всім новим друзям, яких ми зустріли в Румунії», – зазначає керівник фольклорного ансамблю Олена Вейгеш.
За матеріалами ЗМІ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.