Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Понад 50 нагород у конкурсах виконавської майстерності

Понад 50 нагород у конкурсах виконавської майстерності

08:40, 22.06.20
164
Культура / Знай наших
У Буштинській ДШМ підсумували успіхи учнів у конкурсах різного рівня упродовж навчального року. 

Крім перемог у обласних конкурсах  виконавської майстерності фортепіанних ансамблів, скрипки та вокальних ансамблів малих форм та «VESTA-MUSIC 2020», вихованці Буштинської ДШМ  успішно виступили на всеукраїнських конкурсах та 14-ти міжнародних конкурсах – «Сяйво Хортиці», «Ми діти твої, Україно», «Запах Життя», «Перлина Дніпра», «Яскраві таланти весни», «Таланти України», «Талановиті діти України», «Самоцвіти Закарпаття», «Сила музики», «Файна Україна», «Львівські  фанфари», «Мистецтво без обмежень», «Чарівні фантазії», «Артцентр талантів», «Dance. Love. Sing. Liefe», «Apoyando Art». 
Серед конкурсантів, загалом, більше 50 лауреатів дипломів І, ІІ, ІІІ ступенів та  два володарі  гран-прі. 
Такий результат – підсумок наполегливої творчої праці викладачів, зокрема, Н.М.Ковальчук, Г.Ф.Карабінчак, Г.М.Кухар, С.М.Рак, А.М.Маркусь, Н.І.Демко, О.П.Реплюк, Т.М.Гейці під керівництвом директора О.П.Вейгеш. 
Н.Маджара.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.