Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Юні митці – лауреати численних фестивалів-конкурсів

Юні митці – лауреати численних фестивалів-конкурсів

09:45, 29.06.20
55
Культура / Знай наших
Вихованці Дубівської ДШМ , попри карантин, продовжують активно працювати та розвивати свої творчі здібності. Талановиті учні беруть участь у різноманітних конкурсах та фестивалях, де здобувають перемогу та заслужену славу. 


Так, дипломом лауреата II ступеня та пам’ятною статуеткою у номінації «Вокальне мистецтво – естрадний вокал» фестивалю-конкурсу «Мамина сорочка», який проходив у м.Полтава, нагороджена учениця Юлія Носа (вик. Б.С. Дровальова). 
Вагомі досягнення мають й учні викладача Наталії Іванівни Дикун, які  взяли участь у II міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Super ART-2020». Вихованка Анастасія Магула нагороджена дипломом за I місце, а учні Вероніка Мотринець та Микола Ісаєв – дипломом за III місце. Викладач Наталія Іванівна відзначена подякою за високу професійну майстерність та вагомий внесок у розвиток культури.
Також брали участь вихованці школи й у міжнародному дистанційному інтернет-фестивалі-конкурсі «Таланти Світу 2020», який проходив 7- 8 червня в м. Львів. Здобули перемогу: фортепіанний дует у складі Анни Крегул та Лєни Крегул (ІІ премія ), Софія Леспух (ІІ премія), Евеліна Мотринець (ІІІ премія) (викладач І.В.Гарагаль). Діти нагороджені дипломом та кубком  фестивалю-конкурсу, а також сертифікатом-знижкою на 300 євро для поїздки на літніх канікулах в Болгарію до міста Кітен. Викладачка Ірина Володимирівна відзначена дипломом за вагомий внесок у розвиток творчості талановитої молоді України. 
Приємною несподіванкою стала перемога на міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі «Таланти Світу 2020» викладача школи мистецтв Андріани Іванівни Золотар, яка стала лауреатом І премії.
Вітаємо викладачів та учнів!
Адміністрація Дубівської ДШМ. 

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.